پینین فارینا رقیب جدید خودروسازان!

نوشته شده توسط  پنج شنبه, 06 ارديبهشت 1397 ساعت 12:47

پینین فارینا تا چندی پیش فقط به طراحی خودروها می پرداخت اما اخیرأ با معرفی کانسپت هایی، قصد دارد که با سرمایه گذاری های جدید، به رقابت با خودروسازان بپردازد. به دنباله کانسپت های H500 و H600، این برند از شاسی بلند تمام الکتریکی K350 رونمایی کرد که با همکاری Hybrid Kinetic Group هنگ کنگی تکمیل شده است. 

از نظر طراحی، K350  جای هیچگونه شک و شبه ای را باقی نمی گذارد. نباید فراموش کنیم که زمانی پینین فارینا، تمام فراری ها و آلفارومئوهای تولیدی را طراحی می کرد. طراحی کابین همچون سایر خودروهای الکتریکی، آینده نگر و کاملأ متفاوت از خودروهای رایج امروزی است. K350 از صندلی های معلق در جلو و عقب بهره می برد و نمایشگر سرتاسری داشبورد نیز آنرا به یک کانسپت تمام عیار تبدیل می کند. 

پینین فارینا K350 به لطف موتورهای الکتریکی اش می تواند 403 اسب بخار نیرو را تولید کرده و در 4.7 ثانیه از حالت سکون به سرعت یکصد کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت آن نیز به 250 کیلومتر بر ساعت محدود شده اما اطلاعاتی از برد مسافتی آن هنوز منتشر نشده است.

پینین فارینا مدعی است که تولید خودرو را از سال 2020 و با یک ابرخودرو تمام الکتریکی آغاز می کند. بنابراین برای مشاهده این محصولات در خیابان ها، نباید زودتر از اوایل دهه آینده منتظر باشیم. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پینین فارینا رقیب جدید خودروسازان!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت