اولین محصول تمام الکتریکی هوندا

نوشته شده توسط  پنج شنبه, 06 ارديبهشت 1397 ساعت 12:13

الکتریسیته به سرعت چشمگیر و غیر منتظره ای در حال جایگزین شدن با سوخت های فسیلی است و چه بازاری بهتر از بازار پر جمعیت چین که هوندا هم اولین خودرو تمام الکتریکی خود را رونمایی کند.

نام این کراس اوور کوچک الکتریکی Everus است که به عنوان اولین خودرو تمام الکتریکی تولید انبوه هوندا، نقش اساسی ای را در سرنوشت این برند ژاپنی ایفا می کند. هرچند که این خودرو فعلأ یک کانسپت بوده اما به ادعای هوندا، کاملأ آماده به تولید است. 

هوندا قصد دارد که Everus  را تا پایان سال جاری میلادی، به تولید انبوه برساند و تحت برند مشترک GAC و هوندا به فروش می رسد. این کراس اوور بر پایه هوندا HR-V ساخته می شوند و از نظر ظاهری نیز شباهت غیر قابل انکاری را با آن دارد. اما چراغها، سپر، جلوپنجره و برخی از جزئیات متفاوت است تا به عنوان یک خودرو آینده نگر شناخته شود.

هنوز هیچ اطلاعاتی از مشخصات فنی آن منتشر نشده اما بی شک از نظر برد مسافتی نباید انتظار کمتر از مسافت 300 کیلومتر را از آن داشت زیراکه در این صورت از رقبایش عقب می افتد. 

هوندا قصد دارد تا نیمه دهه آینده، تعداد 20 دستگاه خودرو الکتریکی را راهی بازار کند تا بتواند پا به پای رقبایش از سراسر دنیا بتازاند. 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اولین محصول تمام الکتریکی هوندا

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت