نسل دوم خودروهای فرمول E

نوشته شده توسط  چهارشنبه, 11 بهمن 1396 ساعت 09:08

 

در حالیکه تنها اندک زمانی از معرفی این مسابقات می گذرد، نسل دوم از خودروهای مسابقه ای فرمول E معرفی شدند و در ژنو موتورشو رونمایی می شوند. به جرأت می توان گفت که طراحی آن، مهیج ترین در بین تمامی انواع خودروهای موتوراسپرت است.

باله های عجیب در دو طرف انتهای بدنه و یک دیفیوزر بزرگ، آنرا بیشتر به یک سفینه شبیه می کند تا یک خودرو مسابقه ای! همچنین کاکپیت از بادشکن Halo بهره می برد تا ضمن محافظت از راننده، آیرودینامیک را بهبود ببخشد. نمای جلو و جانبی، تغییرات چندانی را به خود ندیده و اصلاحات انجام شده نیز در راستای بهبود آیرودینامیک و زیباتر جلوه دادن طراحی بوده اند. 

کمپانی Spark Racing Technologies، مزایده تولید نسل دوم خودروهای فرمول E را برده است ضمن اینکه مکلارن تکنولوژی وظیفه ساخت باتری ها را بر عهده دارد و مهندسی آن نیز با کمپانی Williams Advanced Engineering است. 

به ادعای مسئولین فرمول E، این خودروها، آینده موتوراسپرت را رقم می زنند و تأثیر بسزایی را در پیشرفت خودروهای الکتریکی خواهند داشت و تحولی را در این بستر ایجاد می کنند. 

خودروهای نسل دوم فرمول E، سریعتر خواهند بود و ظرفیت ذخیره انرژی آنها دو برابر است که به معنای دو برابر شدن برد مسافتی آنها می باشد. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نسل دوم خودروهای فرمول E

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت