لامبورگینی هوراکان TOROFEO: هیولای جدید منصوری

نوشته شده توسط  سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399 ساعت 12:36

منصوری در جدیدترین ساخته خود، لباس فیبرکربنی خاصی را بر تن لامبورگینی هوراکان کرده و آنرا TOROFEO نامیده است. TOROFEO ترکیبی از دو واژه اسپانیایی Toro به معنای گاو و مسابقات Super Trofeo لامبورگینی می باشد. منصوری از کوچکترین ساخته لامبورگینی یک هیولا ساخته است.

بدنه فیبر کربنی عریان این لامبورگینی، زیبایی آنرا دوچندان کرده است. سپر فیبر کربنی جدید جلو و عقب، کاپوت و گلگیرهای جدید برای جلو، باله عقب، دیفیوزر عقب و موارد دیگر همه و همه به هوراکان اضافه شده اند تا موجود جدیدی را از آن پدید بیاورند.

در کابین نیز انبوهی از فیبرکربن و آلکانتارا استفاده شده و طرح و نقش خاص روی روکش صندلی ها و فرمان، محیط خاصی را ایجاد می کند. دکمه استارت نیز از روی کنسول میانی به روی سقف تغییر مکان یافته تا راننده حس کند که درون یک جنگنده نشسته است.

رینگ های مشکی مات منصوری برای TOROFEO با سایز 9x20 در جلو و 12.5x21 در عقب، جذابیت خاصی را به آن بخشیده است. تعلیق جدید نیز ارتفاع بدنه را به میزان 25 میلی متر کاهش داده تا TOROFEO همچون یک خزنده بر روی زمین حرکت کند.

نصب اگزوزهای جدید در کنار اصلاحات انجام شده روی موتور، باعث شده تا شتاب صفر تا صد این هیولا به 2.7 ثانیه کاهش و حداکثر سرعت به 340 کیلومتر بر ساعت افزایش یابد.

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

لامبورگینی هوراکان TOROFEO: هیولای جدید منصوری

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت