نیکولا Badger، رقیب جدید تسلا سایبرتراک

نوشته شده توسط  چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت 09:36

نیکولا که تا به امروز یک کشنده بی نظیر را معرفی کرده بود، قصد دارد تا با پیکاپ الکتریکی Badger به رقابت با تسلا سایبرتراک و ریویان R1T بپردازد. نیکولا Badger به پشتوانه مخزن هیدروژنی و موتور الکتریکی اش می تواند تا 960 کیلومتر مسافت را بپیماید و در 2.9 ثانیه می تواند از صفر به صد برسد که از این حیث درست مشابه به تسلا سایبرتراک است. 

اما نیکولا این پیکاپ را در دو نسخه الکتریکی/هیدروژنی و هیدروژنی معرفی می کند که برد مسافتی برای نسخه تمام الکتریکی به 480 کیلومتر بر ساعت می رسد. حداکثر قدرت آن نیز در حالت بیشینه به 906 اسب بخار می رسد در حالیکه قدرت دائم و یکنواخت آن، 455 اسب بخار اعلام شده است. نیکولا Badger می تواند تا 3.6 تُن را با خود به یدک بکشد. یکی از نکات جالب Badger در اینجاست که می تواند به عنوان ژنراتور برق مورد استفاده قرار بگیرد و تا 12 ساعت می تواند برق مورد نیاز را تأمین کند. نیکولا قول داده که پیکاپ Badger از نظر عملکرد، شتاب و هندلینگ، دست کمی از تولیدات پورشه نخواهد داشت. 

پیش بینی می شود که Badger بصورت فیزیکی در سپتامبر 2020 به جهانیان نمایش داده شود و نیکولا قصد دارد بیش از 700 ایستگاه سوخت گیری هیدروژن را برای این پیکاپ و همچنین کشنده آن در آمریکای شمالی بنا کند. قرار است که نیکولا با همکاری گروه خودروسازی فیات-کرایسلر، پیکاپ الکتریکی Badger را به تولید انبوه برساند. با این تفاسیر می توان انتظار یک پیکاپ الکتریکی از برند رم با زیرساخت های نیکولا را نیز داشت. همانطور که فورد با همکاری ریویان در حال کار بر روی نسخه الکتریکی F-150 است، رم هم از دانش و زیرساخت های نیکولا برای توسعه وانت های الکتریکی خود استفاده می کند. 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نیکولا Badger، رقیب جدید تسلا سایبرتراک

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت