ساعت مچی سایبرتایم با الهام از تسلا سایبرتراک

نوشته شده توسط  یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 09:28

شاید مراسم رونمایی تسلا سایبرتراک آنطور که باید و شاید پیش نرفت و در ابتدا ظاهرش عجیب بنظر می رسید اما تب سایبرتراک دنیا را فراگرفته است. طراحی هندسی سایبرتراک، الهام بخش محصولات زیادی بوده است، از خانه و منزل گرفته تا ساعت مچی!

جدیدترین محصول الهام گرفته شده از تسلا سایبرتراک، یک ساعت مچی با برند Anicorn می باشد که یک شرکت جمع سپاری بوده و در صورتی که سفارشات به حد نصاب برسد، به تولید خواهد رسید. این ساعت مچی، سایبرتایم نام دارد. 

بدنه استیل ضدزنگ هر بیننده ای را به یاد بدنه بی رنگ سایبرتراک می اندازد و زوایای تیز و خطوط هندسی بدنه این ساعت، درست همانند بدنه سایبرتراک طراحی شده است. سایبرتایم تا 3 اتمسفر ضدآب است. علاوه بر اینها، سایبرتایم نحوه نمایش ساعت را متحول کرده است. یک نمایشگر عمودی لمسی، ساعت را بصورت عمودی نشان می دهد. 

سایبرتایم برخلاف بسیاری از ساعت های امروزی که عملکردهای مختلفی دارند، فقط تاریخ و ساعت را نشان می دهد و دارای باتری می باشد که یک سال انرژی نگه می دارد. 

شرکت Anicorn قصد دارد سایبرتایم را در دو نسخه عادی و تولید محدود به تولید برساند که قیمت نسخه تولید محدود 280 دلار و قیمت نسخه عادی، 250 دلار خواهد بود. 

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ساعت مچی سایبرتایم با الهام از تسلا سایبرتراک

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت