و حالا تسلا دو برابر فورد ارزش دارد!!!

نوشته شده توسط  سه شنبه, 10 دی 1398 ساعت 10:56

پس از رونمایی از تسلا سایبرتراک علیرغم شکسته شدن شیشه های ضدضربه ای که داشت و اجرایی که طبق برنامه ریزی پیش نرفت، سهام تسلا به صورت روزافزونی در حال افزایش است تا جایی که ارزش هر سهم از این کمپانی به 425 دلار رسیده است. 

با این تفاسیر، تا تاریخ 25 دسامبر 2019 تخمین زده شده که کمپانی تسلا 75.56 بیلیون دلار می ارزد که حدود 44 درصد بیشتر از ارزش کمپانی جنرال موتورز به ارزش 52.54 بیلیون دلار و دو برابر بیشتر از فورد به ارزش 37.43 بیلیون دلار است. این درحالیست که Yahoo Finance ارزش کمپانی تسلا را 85 بیلیون دلار برآورد می کند!

نکته جالب در اینجاست که ارزش سهام تسلا طی سه ماه گذشته، حدود 75 درصد افزایش داشته است و با توجه به پیشرفت چشمگیر و روزافزون کمپانی، این سهام هنوز مجال برای افزایش دارد. تسلا به تازگی تأسیس ابرکارخانه خود در چین را آغاز نموده و استراتژی مشابهی را قصد دارد در اروپا در پیش بگیرد. نکته قابل توجه دیگر در اینجاست که تسلا در حال حاضر فقط سه خودرو را در خط تولید دارد و تولیدات این کمپانی تا سال 2021 با اضافه شدن مدل Y، کشنده و سایبرتراک به شش مدل خواهد رسید و با همین شش مدل، در حال رقابت با خودروسازان بزرگی است که بیش از 30 مدل را در سبد کالای خود دارند!

اما جنرال موتورز کماکان به عنوان چهارمین خودروساز بزرگ دنیا جایگاه خود را حفظ کرده و درآمد آن در سه ماهه سوم به 6.3 بیلیون دلار رسیده است. 

 

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

و حالا تسلا دو برابر فورد ارزش دارد!!!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت