خودروهای فرمول یک در آینده چه شکلی خواهد؟

نوشته شده توسط  دوشنبه, 03 تیر 1398 ساعت 09:50

مسابقات فرمول یک از زمانیکه زیر نظر Liberty Media قرار گرفت، به دوران شکوه خود بازگشته و دوران خوشی را سپری می کند. از آنجایی که موتوراسپرت سالانه با قوانین جدیدی روبرو می شود، همواره در حال تغییر و پیشرفت است. 

تا به حال بارها و بارها شاهد معرفی کانسپت هایی بوده ایم که خودروهای فرمول یک را برای آینده به تصویر کشیده اند اما همه آنها به نوعی تخیلی بودند و فراتر از زمان خود. اما خودرو فرمول یکی را که در تصاویر ملاحظه می کنید، "شدنی" است و فقط در بحث آیرودینامیک، تغییرات و اصلاجاتی شگرف را در مقایسه با خودروهای فرمول یک فعلی دارد. 

طبق ادعای طراح این کانسپت، خودروهای فرمول یک در آینده، 80 درصد نیروی رو به پایین خود را از جریان هوای آشفته تولید می کنند. از جمله تغییرات خودروهای فرمول یک در آینده، باید به استریم لاین شدن بیشتر بدنه و بالچه های بیشتر در جلو و زیر بدنه اشاره نمود. شاید این تغییرات همگی بر مبنای علم آیرودینامیکی باشند اما حقیقتأ باعث شده اند تا جذاب تر به نظر برسند. نکته جالب درباره این کانسپت اینست که فاقد محافظ HALO برای کاکپیت می باشد. 

این کانسپت واقع گرایانه تر از دیگر کانسپت های خودروهای فرمول یک برای آینده به نظر می آید و شاید تعدادی از ویژگی های این کانسپت را بتوانیم در آینده خودروهای این ورزش ببینیم. 

 

 

 

 دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خودروهای فرمول یک در آینده چه شکلی خواهد؟

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت