اتومبیل های خودران در آینده چه شکلی خواهند بود؟

نوشته شده توسط  یکشنبه, 11 آذر 1397 ساعت 00:39

اگر کنجکاو هستید که بدانید اتومبیل های خودران آینده چه شکلی هستند، با مشاهده Icona Nucleus می توانید به وضوح به درک صحیحی از آن پی ببرید. 

کمپانی Icona یک برند ایتالیایی است که در سال 2016 تأسیس شده و در حال حاضر فقط 20 طراح، مدل ساز و مهندس دارد و 40 درصد مشتریان آنرا آمریکایی ها تشکیل می دهند به همین دلیل یک استودیوی طراحی را در لس آنجلس تأسیس کرده است. علاوه بر لس آنجلس، Icona استودیوهای طراحی دیگری را در تورین و شانگهای نیز دارد. 

بسیاری از بازدیدکنندگان لس آنجلس اتوشو از Nucleus انتقاد داشتند که انسان را در هدایت آن در نظر نگرفته ولی Icona مدعی است که این آینده حمل و نقل خواهد بود و دلیلی را برای رانندگی افراد در آینده نمی بیند که بخواهد فضایی را برای راننده در نظر بگیرد. 

این اتومبیل، از سطح 5 خودران بهره می برد که بدین معناست که بدون نیاز به هیچگونه راننده یا اوپراتوری می تواند تحت هر شرایطی هدایت خود را بر عهده بگیرد. در چنین اتومبیل خودرانی، تمرکز دیگر بر روی مسیر پیش رو و جاده نیست بلکه تمرکز بر روی مقصد خواهد بود. 

کل Nucleus در حقیقت یک سالن متحرک بوده که ظرفیت شش سرنشین را بصورت مبلی دور تا دور کابین دارد. Nucleus با 5.25 متر طول، 2.12 متر عرض و 1.75 متر ارتفاع، یک سالن بزرگ و جادار متحرک است. Nucleus دارای ضریب آیرودینامیک 0.25 است. 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اتومبیل های خودران در آینده چه شکلی خواهند بود؟

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت