جدیدترینموتور سیکلت

دردانه دوکاتی!

دوکاتی 1000DS از نظر استادکاران آلمانی Kaspeed زیبایی درخور عملکردش را نداشته و بنابراین دست بکار شده اند و دستی به سر و روی آن کشیده اند تا یکی از خاص ترین و زیباترین موتورسیکلت های دنیا با الهام از موتورسیکلت های مسابقه ای خلق شود.

از نظر صاحب سبکان عرصه موتورسیکلت، دوکاتی 1000DS هیچ جوره یک موتورسیکلت زیبا نیست اما از منظر عملکرد و هندلینگ، حرف هایی برای گفتن دارد. علاوه بر این، موتور 992 سی سی 85 اسب بخاری آن بقدری توانمند است که می تواند آنرا به سرعت 230 کیلومتر بر ساعت برساند.

بنابراین استادکاران آلمانی Kaspeed دست به کار شده اند و تصمیم گرفته اند تا دستی به سر و روی این موتورسیکلت بکشند و آنرا زیباتر کنند و آنرا به یک موتورسیکلت خاص با الهام از موتورسیکلت های مسابقه ای تبدیل کنند.

اکثر قطعات بدنه جدید هستند و از ترکیب فیبر کربن و کِولار ساخته شده اند تا در کنار وزن بسیار پایین، مقاوم نیز باشند. بخش عقب بصورت انحصاری برای این موتورسیکلت طراحی شده و از زین تک نفره با روکش چرم دست دوز بهره می برد. ترکیب رنگی سفید و سبز تیره برای بدنه در کنار سازه بژ رنگ، آنرا به یک موتورسیکلت بی مانند تبدیل می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا