مجله pdf به جای مجله کاغذی

نوشته شده توسط  چهارشنبه, 23 خرداد 1397 ساعت 11:56

مجله pdf به جای مجله کاغذی
امروزه با توجه به افزایش روزافزون قیمت کاغذ و چاپ و همچنین دشواری شبکه توزیع نشریات ضمن مطرح شدن مباحث حفظ محیط زیست و مصرف کاغذ کمتر، تقریبأ تمامی مجله های ماشین در سراسر دنیا، رفته رفته به انتشار نسخه PDF نشریات خودرو روی آورده اند

سایت مجله خودرو در سال 96 با هدف حمایت از مجله های خودرویی داخلی تأسیس شد. مجله خودرو اولین و تنها سایت خودرویی کشور، دارنده نشان اعتماد الکترونیک، نشان ساماندهی و مجوز نشر بر خط از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت نشر قانونی مجلات ماشین ایران است.

امروزه با توجه به افزایش روزافزون قیمت کاغذ و چاپ و همچنین دشواری شبکه توزیع نشریات ضمن مطرح شدن مباحث حفظ محیط زیست و مصرف کاغذ کمتر، تقریبأ تمامی مجله های ماشین در سراسر دنیا، رفته رفته به انتشار نسخه PDF نشریات خودرو روی آورده اند تا مخاطبان در کمترین زمان و به سریعترین شکل ممکن، به آخرین شماره از مجله ماشین مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

سایت مجله خودرو با کادری مجرب که بیش از 10 سال در زمینه ماشین و خبرنگاری تجربه دارند، با هدف حمایت از مجلات خودرویی کشور و تبدیل شدن به مرجع خودرویی کشور آغاز بکار کرده و آخرین شماره مجله های خودرویی کشور را در قالب PDF با قیمتی کمتر از نصف قیمتی که از روی باجه خریداری می شود، به کاربران و مخاطبان خود ارائه می دهد.  

مخاطب، بجای رفتن به باجه برای خرید مجله ماشین مورد علاقه اش، در هر مکانی از منزل یا محل کار گرفته تا حتی در راه رسیدن به مقصد، می تواند PDF آنرا دانلود کند. ضمنأ نگهداری نسخه چاپی مجله های ماشین و خودرویی مورد علاقه مخاطب، فضای فیزیکی زیادی را اشغال می کند درحالیکه نسخ PDF آنها، حجم مجازی اندکی را به اشغال خود در می آورد.

فعلأ چهار مجله تخت گاز، مجله سرعت، مجله پایش خودروها و دو هفته نامه گزارش بازار برای دانلود بصورت PDF بر روی سایت مجله خودرو قرار دارد و به زودی مخاطبان گرامی می توانند تمامی مجله های ماشین و خودرویی ایران را از طریق سایت مجله خودرو دانلود کنند. درآمد حاصل از فروش مجله های آپلود شده روی سایت مجله خودرو، بدون کسر هیچگونه درصدی، مستقیمأ به مجلات باز می گردد زیراکه هدف ما، صرفأ حمایت از این صنف است. شما می توانید از قسمت دانلود مجله های ماشین مجلات را  خریداری و دانلود نمایید

دست اندر کاران سایت مجله خودرو در این رسالت، از هیچ کوششی فروگذاری نمی کنند و امید است که با حمایت شما مخاطبان، شاهد ناپدید شدن مجله خودرویی دیگری از روی کیوسک ها نباشیم.

دیدگاه‌ها  

0 #1 محسن مرادی 1398-12-17 14:47
بهبود ارزیابی عملکرد سازمان
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مجله pdf به جای مجله کاغذی

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت