آیا تاریخ انقضای تاپ گیر به پایان رسیده است؟!

نوشته شده توسط  چهارشنبه, 02 آبان 1397 ساعت 17:35

تاپ گیر پس از سه مجری جرمی، ریچارد و جیمز، کشمکش و بالا و پایین های متعددی را تجربه کرد تا اینکه کریس هریس، مت لبلانک و روری رید را به عنوان مجریان اصلی خود برگزید. با این سه مجری، جانی تازه در این برنامه محبوب خودرویی دمیده شد اما گویی پس از انصراف مت لبلانک از مجری گری تاپ گیر از دو فصل دیگر، بار دیگر گروه بی بی سی، اعضای جدیدی را برای این برنامه در نظر گرفته و قصد دارد پَدی مک گینس و اندرو فلینت آف را جایگزین مت لبلانک و روری رید کند. 

این دو چهره جدید، از شخصیت های مطرح در انگلستان هستند. مک گینس یک کمدین با بیش از دو دهه تجربه بوده و فلینت آف هم یک کریکت باز حرفه ای است. اما این موضوع، اعتراض گسترده هواداران پر و پا قرص تاپ گیر را به همراه داشته است. 

کریس هریس، یکی از معقول ترین و بهترین انتخاب برای مجری گری تاپ گیر می باشد. توانایی های حرفه ای رانندگی وی در کنار توانایی بی نظیر در مجزی گری و اطلاعات فوق العاده در این زمینه، شک و تردید ها را از این موضوع دور می کند. 

فصل 26 تاپ گیر که در اوایل سال 2019 به نمایش در می آید، آخرین فصل با حضور مت لبلانک و روری رِید خواهد بود و از فصل 27 که در اواخر سال 2019 پخش می شود، این دو مجری جدید همراه با کریس هریس، مجری گری این برنامه را بر عهده می گیرند. اما بازخورد منفی هواداران تاپ گیر نسبت به این دو شخصیت جدید، شاید بی بی سی را مجبور به یک بازنگری در انتخاب مجری کند. 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا تاریخ انقضای تاپ گیر به پایان رسیده است؟!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت