اتاق جلسه خودران آینده رنو

نوشته شده توسط  سه شنبه, 10 مهر 1397 ساعت 17:57

کانسپت رنو EZ-Pro را که در حدود یک ماه پیش معرفی شد به یاد دارید؟ این کانسپت آینده اتومبیل های خودران پست را پیش بینی می کرد و حالا در پاریس موتورشو سال جاری، رنو با کانسپت EZ-Ultimo بار دیگر دنیا را حیرت زده کرد. 

درحالیکه گرایشات در حال تغییر روزافزون و سامانه های اشتراک گذاری سواری روز به روز در حال رواج بیشتری هستند، صنعت حمل و نقل نیز در حال تجربه کردن یک پارادایم هستند و EZ-Ultimo نیز تجربه جابجای خودران لوکس آینده را از دیدگاه رنو به تصویر می کشد.

این اتومبیل خودران طراحی شده تا افراد را در محیطی لوکس و دلپذیر از مبدأ به مقصد برساند. این سالن لوکس خودران، آزادی کامل را در اختیار طراحان قرار داده و حاصل کار یک خودرو کاملأ انقلابی از آب درآمد. کابین EZ-Ultimo کانسپت دارای صندلی های مبل مانندی است که قابلیت چرخش داشته و سرنشینان می توانند با توجه به نیازشان، کابین را شخصی سازی کنند. 

این کانسپت همچون EZ-Go و EZ-Pro از پلتفورم و نیرومحرکه الکتریکی مشترکی بهره می برد که زبان طراحی یکسان با آنها نیز نشان از این دارد که همگی از یک خانواده هستند. اما رنو هیچ جزئیات بیشتری از آنرا منتشر نکرده است. 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اتاق جلسه خودران آینده رنو

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت