کشنده تمام الکتریکی خودران فورد

نوشته شده توسط  یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 02:17

کشنده تمام الکتریکی خودران فورد

فورد در هانوفر موتور شو سال جاری از خانواده خودروهای تجاری به روز رسانی شده Transit رونمایی کرد و در کنار آنها، یک کشنده تمام الکتریکی خودران نیز با نام F-Vision را معرفی نمود.

شاید وقتی که نام آنرا می شنوید، فکر کنید که F-Vision، آینده وانت های سری F فورد را به تصویر می کشد اما اینطور نیست. F-Vision کشنده تمام الکتریکی و تمام خودران فورد را برای آینده در نظر می گیرد که توسط دفتر Ford Otosan در ترکیه طراحی و خلق شده است. 

فورد چیز زیادی را راجع به F-Vision منتشر نکرده اما با مشاهده بدنه آن می توان تشخیص داد که از آیرودینامیک بی نظیری بهره می برد. فرم کلاه کاسکت مانند بدنه و شیشه جلو، می تواند گواهی بر این مدعی باشد. در بخش پایینی بدنه نیز دو ورودی هوای بزرگ با نوار L شکل چراغ LED که کانسپت های رنو را در ذهن تداعی می کند و دوربین دید عقب بجای آینه جانبی، همه و همه F-Vision را به یک کانسپت تمام عیار برای رقابت با کشنده تمام الکتریکی خودران تسلا تبدیل می کند. فورد مدعی است که در طراحی F-Vision از ابر قهرمانان کمپانی Marvel الهام گرفته و فرم دماغه این کانسپت، تداعی کننده ماسک Iron Man است. 

به ادعای مهندسین F-Vision، این کشنده از سطح 4 خودران بهره می برد و به راحتی می تواند در شرایط عادی رانندگی، خودش را هدایت کند.

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کشنده تمام الکتریکی خودران فورد

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت