فرمول یک در سال 2021

نوشته شده توسط  شنبه, 24 شهریور 1397 ساعت 00:01

فرمول یک در سال 2021

فرمول یک که این روزها زیر پر و بال Liberty Media به دوران شکوه خود بازگشته است، سه کانسپت را برای خودروهای فرمول یک برای سال 2021 ارائه کرده است. این سه کانسپت حتی اگر عینأ هم محقق نشوند، مسیر آینده و خط مشی آینده مسابقات فرمول یک را مشخص می کنند. 

این سه کانسپت نه تنها بطور قابل ملاحظه ای زیباتر از خودروهای فرمول یک فعلی هستند، بلکه نیروی رو به پایین در آنها به میزان 80 درصد افزایش یافته است. 

مدیرعامل فرمول یک، Ross Brawn در اینباره می گوید: "هر چه زمان جلوتر می رود ما انتظار داریم خودروهای زیباتر و از نظر فرمی پیچیده تری را در واقعیت ببینیم که حتی در بازی های کامپیوتری هم میسر نیستند. و این دقیقأ همان چیزی است که ما برای آینده خودروهای فرمول یک می خواهیم."

در کانسپت اول، فرم های یکپارچگی بیشتری دارند و محافظ Halo گویی جزوی از بدنه است و کمترین تغییر را در مقایسه با خودروهای فرمول یک فعلی دارد. کانسپت دوم، ضمن حفظ یکپارچگی سطوح، ظاهر خشن تر و اسپرت تری دارد و زیباتر از کانسپت اول هم به نظر می آید که بخشی از آنرا باید مدیون استفاده از چرخهای بزرگتر 18 اینچی بود. و اما کانسپت سوم، پیچیده ترین طرح در میان سه طرح ارائه شده است. باله های متعدد در جای جای بدنه، بهترین آیرودینامیک را به ارمغان می آورد بطوریکه در این طرح، تایرها بیشترین آشفتگی را در عبور جریان هوا ایجاد می کنند. آینده را در کانسپت سوم بیشتر از دو طرح دیگر می توان لمس نمود. 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فرمول یک در سال 2021

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت