کونیگزگ آگرا Gryphon مانی خوشبین دوباره تصادف کرد!

نوشته شده توسط  شنبه, 29 ارديبهشت 1397 ساعت 10:42

در حدود یک سال پیش بود که مانی خوشبین؛ ثروتمند ایرانی ساکن آمریکا، یک خودرو سفارشی را به کونیگزگ سفارش داد و کونیگزگ هم با Gryphon بر پایه آگرا RS، او را غافلگیر کرد. درست در زمان تست رانندگی و تحویل Gryphon به مانی خوشبین، این ابرخودرو از دستان راننده آزمایشی کونیگزگ خارج شد و تصادف کرد. کونیگزگ خودرو سفارشی دیگری با نام Phoenix را برای مانی خوشبین ساخت و Gryphon را نیز از بیخ و بن، بازسازی کرد. اما Gryphon برای بار دوم، دیروز تصادف کرد اما اینبار در خیابان های عمومی.

تصادف Gryphon سال گذشته در پیست NEVS سوئد به وقوع پیوست و تصادف دیروز آن در خیابان های Trollätten در سوئد و در نزدیکی همان پیست بود! راننده سالم است و اینطور که به نظر می رسد، آسیب به خودرو جدی نیست اما نکته جالب در اینجاست که چرا Gryphon بازهم از مسیر منحرف شد!

طبق گزارشات، این اولین باری بود که Gryphon از ماه مِی سال 2017 رانده می شد. آگرا Gryphon حالا به عنوان خودرو تست درایو کونیگزگ مورد استفاده قرار می گیرد. قلب تپنده آن یک واحد 8 سیلندر 5 لیتری بای توربو است که می تواند 1160 اسب بخار نیرو را تولید کند و با بدنه فیبر کربن عریان و تزیینات طلا، می توان آنرا بهترین و گرانترین خودرو تست درایو دنیا عنوان کرد.

تولید آگرا امسال به پایان می رسد و کونیگزگ با تمام تمرکز و نیرو به تولید رِگِرا می پردازد. اما این برند سوئدی، جانشینی را برای آگرا در نظر دارد و مدعی است که عملکرد اسپرت تری از آگرا را خواهد داشت که در سال 2019 معرفی می شود. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کونیگزگ آگرا Gryphon مانی خوشبین دوباره تصادف کرد!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت