قدیمی ترین رنت کار دنیا، قربانی کووید-19

نوشته شده توسط  یکشنبه, 04 خرداد 1399 ساعت 11:58

رنت کار Hertz که با بیش از یکصد سال سابقه فعالیت، به عنوان قدیمی ترین رنت کار دنیا شناخته می شود، یکی دیگر از شرکت های بزرگی بود که قربانی ویروس کرونا شد چراکه Hertz روز جمعه اعلام ورشکستگی کرد. 

Hertz مجبور شد 16 هزار نیروی کار خود را تعدیل کند و بیش از 700 هزار ناوگان خودرو رنت این شرکت در این مدل قرنطینه، بدون فعالیت بودند و باعث شده تا کمپانی بدهی 19 بیلیون دلاری را به همراه بیاورد. این کمپانی طی چهار سال گذشته ضرر ده بوده و سال گذشته به تنهایی 58 میلیون دلار ضرر کرده است. 

اما به هر جهت نباید ویروس کرونا را متهم ورشکستگی Hertz دانست. در طول تاریخ بارها و بارها شاهد زمین خوردن کمپانی های بزرگی بوده ایم که تجربه زیاد در بازار باعث غره شدن آنها شده بود و همین موضوع آنها را از به روز رسانی کمپانی عقب انداخته و باعث ضرر و ورشکستگی آنها شده است. Hertz حتی فاقد یک سایت یا اپلیکیشن برای رنت خودرو آنلاین بود و مشتری می بایست قرارداد طولانی را خوانده و پس از امضا کردن آن، منتظر خودرو باشید و همین موضوع باعث دردسر این کمپانی یکصد ساله شد. از سوی دیگر در سال 2019 که کمپانی ضررده بود، رییس هیئت مدیره کمپانی بیش از 9 میلیون دلار درآمد داشته و یکایک این اشتباهات، Hertz را به کام ورشکستگی کشاند.

کمپانی Hertz در سال 1918 بنا نهاده شده و بنظر می رسد که طی روزها و هفته های آتی با تعدیل نیرو بیشتری همراه باشد. ورشکستگی Hertz به تنهایی 16 هزار نفر را بیکار کرد و بی شک آنها دیگر نباید منتظر برگشتن بر سر کار خود باشند. Hertz تعداد زیادی از خودروهای جنرال موتورز و سایر خودروسازان را خریداری می کرد و ورشکستگی آن حتی به خودروسازان هم لطمه وارد خواهد کرد. Hertz مجبور است تعداد بسیار زیادی از خودروهای خود را بفروشد تا بتواند از زیر فشار بدهی کلانی که دارد خارج شود. 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

قدیمی ترین رنت کار دنیا، قربانی کووید-19

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت