BYD بزرگترین خودروساز الکتریکی چین، ماسک صورت تولید می کند!!!

نوشته شده توسط  شنبه, 02 فروردين 1399 ساعت 12:05

طبیعتأ همانطور که انتظار دارید، کشور چین بزرگترین تولید کننده ماسک صورت در جهان است همینطور بیشترین تولید ضدعفونی کننده دست در این کشور انجام می شود اما تقاضای بالا با توجه به شیوع فراگیر کرونا، باعث شده تا چین نتواند به اندازه تقاضا، در بازار عرضه داشته باشد. 

این موضوع باعث شده تا تعدادی از کمپانی هایی که به تولید موارد دیگر مشغول بودند حالا به تولید ماسک صورت روی بیاورند. یکی از این کمپانی ها، خودروساز چینی BYD است که به عنوان بزرگترین سازنده خودروهای الکتریکی چین شناخته می شود. این خودروسازی که در ایران بیشتر با شاسی بلند هیبریدی تانگ شناخته شده است، از خودرو و اتوبوس های برقی گرفته تا تلفن همراه و لیفت تراک، تقریبأ هر چیزی تولید می کند و حالا با توجه به بحران بیماری کووید-19 به تولید ماسک روی آورده و عنوان بزرگترین تولیدکننده ماسک در دنیا را از آن خود کرده است. 

رییس این کمپانی؛ وانگ چوانفو یک تیم 3000 نفره از مهندسین خبره را رهبری کرده و تمامی قطعات بصورت داخلی در خود کمپانی BYD ساخته شده است. کارخانه ماسک سازی BYD سابقأ به تولید تلفن همراه اختصاص داشت ولی در کمتر از 3 ماه به بزرگترین کارخانه تولید ماسک صورت در سراسر دنیا تبدیل شد آنهم با بالاترین استاندارد پزشکی و تولید!

بد نیست بدانید که BYD درحال حاضر، روزانه تعداد پنج میلیون ماسک صورت را تولید می کند و در کنار ماسک، ضدعفونی کننده نیز تولید می کند که آمار آن روزانه 300 هزار بطری است و آنها را به سراسر چین ارسال می کند تا تقاضای بالای این موارد را پوشش دهد. جالب اینجاست که BYD روزانه بین پنج تا 10 دستگاه ماشین تولید ماسک را به کارخانه اضافه می کند!!!

 

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

BYD بزرگترین خودروساز الکتریکی چین، ماسک صورت تولید می کند!!!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت