نسل جدید تویوتا یاریس معرفی شد

نوشته شده توسط  پنج شنبه, 25 مهر 1398 ساعت 09:23

در حالیکه بازار ایالت متحده از تویوتا یاریس با استخوانبندی مزدا2 بهره می برد، سایر دنیا می توانند از یاریس کاملأ جدیدی بهره مند شوند که بر روی پلتفورم جدید این برند ساخته شده است و می توان از آن به عنوان یکی از زیباترین و مجهزترین نسل های یاریس در طول تاریخ این مدل یاد کرد. 

فاصله بین محورهای یاریس جدید به میزان پنج سانتی متر بیشتر از نسل پیشین آنست اما طول کلی بدنه به میزان کمتر از یک سانتی متر کوتاه تر شده است. ارتفاع آن نیز به میزان 4 سانتی متر کمتر شده اما این امر از فضای سر سرنشینان کم نکرده ولی یاریس حالا از صندلی پایین تری بهره می برد که عملکرد اسپرت تری را به ارمغان می آورد. 

تویوتا علاوه بر یک طراحی جذاب و دوست داشتنی که البته جلوپنجره آن تا حدودی جلوپنجره هیوندای ولاستر را یادآور می شود، کابین کاملأ جدیدی را برای این مدل قصیرالجثه طراحی کرده است. یک نمایشگر بزرگ لمسی و هدآپ دیسپلی 10 اینچی، کابین یاریس جدید را به یکی از مجهزترین کابین های دنیا تبدیل می کند. 

دو واحد یک و 1.5 لیتری برای آن در نظر گرفته شده است که به ادعای تویوتا، واحد 1.5 لیتری علاوه بر تولید 15 درصد قدرت بیشتر، 20 درصد مصرف سوخت کمتری دارد. مجموعه باتری لیتیوم یونی جایگزین باتری نیکل-هیدرید آهن در یاریس قدیمی شده که 27 درصد در کاهش وزن مجموعه باتری کمک کرده است. 

هنوز قیمت و زمان عرضه آن به بازار مشخص نیست. 

 

 

 دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نسل جدید تویوتا یاریس معرفی شد

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت