شورلت کوروت C8 کابریولت رونمایی شد

نوشته شده توسط  پنج شنبه, 11 مهر 1398 ساعت 10:59

شورلت کوروت کانورتیبل همیشه در طول تاریخ یا از سقف پارچه ای متحرک و یا از سقف هاردتاپ دستی بهره می برد و این برای اولین بار در طول تاریخ 50 ساله این سوپراسپرت است که سقف هاردتاپ آن بصورت متحرک باز/بسته می شود. در بسیاری از سوپراسپرت ها شاهد آن هستیم که در نسخه کابریولت و روباز آنها، طراحی خدشه دار شده و شیب و انحنای سقف به هم می ریزد اما حقیقتأ C8 کابریولت نه تنها به اندازه همتای کوپه خود، بلکه از آنهم زیباتر است. 

این سقف در عرض 16 ثانیه و در سرعت های کمتر از 48 کیلومتر بر ساعت، باز یا بسته می شود. مکانیزم این سقف متحرک از شش موتور الکتریکی بهره می برد. این سقف سبک وزن کامپوزیتی به رنگ بدنه یا به رنگ مشکی می تواند سفارش داده شود. نکته جالب در اینجاست که از آنجاییکه فضای بار کوروت C8 در پشت اکسل عقب قرار دارد، این سقف متحرک فضای بار را کمتر نکرده است. شورلت مدعی است که افزودن سقف هاردتاپ متحرک، فقط 46 کیلوگرم را به وزن بدنه ازوده است. 

کوروت C8 کابریولت از همان موتور 495 اسب بخاری همتای کوپه خود بهره می برد. قیمت پایه C8 به میزان 7500 دلار از کوپه بیشتر است و از 67 هزار دلار آغاز می شود. تولید C8 کابریولت از اواخر سال جاری میلادی آغاز می شود. 

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شورلت کوروت C8 کابریولت رونمایی شد

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت