بوگاتی الکتریکی 33 هزار دلاری برای کودک شما!

نوشته شده توسط  شنبه, 30 شهریور 1398 ساعت 10:02

بوگاتی این روزها بسیار فعال شده و حالا پس از رکوردشکنی دوباره سرعت با شیرون SS +300 اینبار نوبت به اسباب بازی الکتریکی 33 هزار دلاری Baby II می رسد که به مناسبت 110-اُمین سالگرد کمپانی معرفی شده است.

این ماشین الکتریکی کودک، با پرینتر سه بعدی ساخته شده و فقط در تعداد محدود به 500 دستگاه آنهم در فقط سه هفته با قیمت پایه 33 هزار دلار به فروش می رسد. بوگاتی در این پروژه با Little Car Company همکاری کرده است. تک تک قطعات Type 35 Lyon Grand Prix بصورت دقیق اسکن شده و در مقیاسی کوچکتر با باتری های لیتیوم یونی و موتور الکتریکی و حتی سیستم بازیابی انرژی ترمز، لبخند را به لبان کودک شما می نشاند!

به ادعای بوگاتی، این ماشین الکتریکی کودک به قدری بزرگ و نیرومند است که یک بزرگسال نیز می تواند آنرا سوار شود. بدین منظور دو حالت کودک و بزرگسال برای آن در نظر گرفته شده است. در حالت کودک، بیشینه توان یک کیلووات با حداکثر سرعت 20 کیلومتر بر ساعت در اختیار کودک قرار می گیرد و در حالت بزرگسال با توان 4 کیلووات، Baby II می تواند به حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت برسد. Baby II با یکبار شارژ کامل می تواند مسافت 30 کیلومتر را بپیماید.

بوگاتی اذعان دارد که این ماشین الکتریکی کودک، 75 درصد مشابه به Type 35 بوده و داشبورد آلومینیومی، فرمان چوبی، رینگ های کلاسیک، لاستیک های باریک و اینه روی کاپوت، گواهی بر این مدعاست. اما از یک ریموت کنترل نیز بهره می برد تا خانواده بتوانند از راه دور، آنرا غیرفعال کنند. 

نسخه استاندارد Baby II از بدنه کامپوزیت بهره می برد درحالیکه بدنه نسخه Vitesse از فیبر کربن ساخته شده و نسخه Pur Sang نیز از بدنه آلومینیومی ساخته و پرداخته شده توسط دست بهره خواهد برد. 

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بوگاتی الکتریکی 33 هزار دلاری برای کودک شما!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت