کره ای ها کماکان با کیفیت ترین خودروهای دنیا را می سازند

نوشته شده توسط  پنج شنبه, 30 خرداد 1398 ساعت 09:50

برای دومین سال پیاپی، خودروسازان کره ای، توانستند در بررسی کیفیت خودروهای تولیدی توسط مؤسسه J.D. Power، صدر جدول را به خود اختصاص دهند! همچون سال گذشته، جنسیس با تنها 63 ایراد در میان یکصد خودرو در 90 روز اول مالکیت، رتبه نخست کیفیت را به خودش اختصاص داده است. 

بد نیست بدانید که میانگین تعداد ایراد در یکصد خودرو، 93 است درحالیکه این رقم برای جنسیس به 63 ایراد رسیده و جای تقدیر و تحسین دارد. در جایگاه دوم، کیا با 70 ایراد در یکصد خودرو و در جایگاه سوم هم هیوندای با 71 ایراد در یکصد خودرو قرار دارد. بنابراین، سه خودروساز کره ای، توانسته اند سه جایگاه نخست با کیفیت ترین خودروسازان سال 2019 را به خودشان اختصاص دهند.

پیرو کره ای ها، آمریکایی ها در مقوله کیفیت در سال 2019 توانسته اند خوش بدرخشند. فورد، لینکولن و شورلت به ترتیب با 83 و 84 و 85 ایراد در یکصد خودرو در پشت کره ای ها قرار دارند.

از سوی دیگر، آلمانی ها طبق معمول نتوانسته اند آنطور که باید و شاید بدرخشند. مرسدس بنز و پورشه به ترتیب با 94 و 96 ایراد در یکصد خودرو، با کیفیت ترین آلمانی ها در این لیست هستند اما کیفیت آنها از میانگین هم پایین تر است. پیرو آنها، ب.ام.و، آئودی، مینی و فولکس واگن به ترتیب با 102، 106، 107 و 113 ایراد در یکصد خودرو قرار می گیرند. 

بریتانیایی ها هم مثل سال گذشته، مأیوس کننده بوده اند و لندروور با 123 ایراد در یکصد خودرو و جگوار با 130 ایراد در یکصد خودرو، رتبه های آخر این لیست را به خودشان اختصاص داده اند. 

شاید کره ای ها در میان تمامی خودروهای تولید شده، کمترین ایرادات را داشته باشند اما پورشه 911 به تنهایی با 58 ایراد در یکصد تولید، با کیفیت ترین خودرو 2019 انتخاب شده است. در بخش خودروهای سواری در کلاسبندی های مختلف، کیا ریو، ب.ام.و سری 2، کیا فورته، مینی کوپر، جنسیس G70، شورلت مالیبو، فورد فیوژن، دوج چلنجر، نیسان ماکسیما و مرسدس بنز CLS با کیفیت ترین خودروها در کلاس خودشان هستند. 

در کلاس شاسی بلندها و کراس اوورها نیز شورلت Equinox، شورلت تاهو، کیا اسپورتج، هیوندای سانتافه، ب.ام.و X4، لکسوس RX و کادیلاک Escalade پرچمدار کلاس خودشان انتخاب شده اند. 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کره ای ها کماکان با کیفیت ترین خودروهای دنیا را می سازند

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت