سفینه فضایی دو چرخ!!!

نوشته شده توسط  سه شنبه, 14 خرداد 1398 ساعت 09:34

یک کمپانی بریتانیایی به نام Arc با حمایت گروه خودروسازی جگوار لندروور، یک موتورسیکلت پیشرفته تمام الکتریکی را طراحی کرده و نیازمند سرمایه گذار برای ساخت و تولید آنست. 

این موتورسیکلت به نام Vector که بیشتر شبیه به یک سفینه است، با یک ژاکت پیشرفته سنسور دار و یک کلاه ایمنی مجهز به HUD همراه می شود و قیمت در نظر گرفته شده برای آن، 117 هزار دلار می باشد. 

Arc مدعی است که بازخورد مثبتی از این موتورسیکلت را دریافت کرده و حدود دو هزار نفر نسبت به خرید آن، اشتیاق نشان داده اند. Arc قصد دارد تأسیساتی به مساحت حداقل شش هزار متر مربع را برای تولید و تست Vector احداث کند. یک موتورسیکلت ساز معروف، به تنهایی 850 هزار پوند را در این کمپانی سرمایه گذاری کرده و 202 سرمایه گذار دیگر هم، مجموعأ 617 هزار پوند را به Arc تزریق کرده اند. سرمایه گذاران در قبال رقم پرداختی، سهامی از شرکت را دریافت خواهند کرد. 

اگر بودجه Arc به میزان تعیین شده برسد، Vector را در تعداد 399 دستگاه تولید خواهد کرد. Vector با یکبار شارژ کامل می تواند مسافت 193 کیلومتر را در بزرگراه و 274 کیلومتر را در شهر بپیماید. Vector به پشتوانه موتورهای الکتریکی می تواند در 2.7 ثانیه از حالت سکون به سرعت یکصد کیلومتر بر ساعت برسد و تا 241 کیلومتر بر ساعت هم سرعت بگیرد. 

Vector بصورت استاندارد با یک ژاکت و یک کلاه ایمنی مخصوص همراه است. ژاکت آن دارای سنسور و ویبره بوده و در صورت بروز خطر، ویبره را فعال می کند. کلاه ایمنی Zenith آن نیز با هدآپ دیسپلی، تمام اطلاعات ضروری را پیش رو چشمان موتورسوار به نمایش در می آورد تا موتورسوار تمام حواس و تمرکز خود را معطوف مسیر پیش رو کند.  

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سفینه فضایی دو چرخ!!!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت