بوئینگ 767 شخصی Drake به نام Air Drake

نوشته شده توسط  دوشنبه, 13 خرداد 1398 ساعت 11:25

رپر و خواننده سیاه پوست معروف آمریکایی، Drake از بوئینگ 767 شخصی خود در اینستاگرام رونمایی کرد. این بوئینگ به لوگو شخصی شرکت Drake به نام OVO (October's Very Own) مزین شده و بر روی موتورهای جت آن، نوشته بزرگ Air Drake خودنمایی می کند. 

Drake با انتشار این ویدئو گفته که خودش شخصأ مالک این هواپیمای غول پیکر با کابین شخصی سازی شده است و نه اجاره ای است و نه شریکی دارد. Drake در این پروژه با CargoJet همکاری کرده تا بتواند کابین و سایر بخش ها را آنطوری که دوست دارد تکمیل شود. 

بوئینگ 767 به تنهایی بین 80 تا 100 میلیون دلار قیمت دارد که تغییرات انجام شده بر روی آن، بی شک قیمتش را بالای 100 میلیون دلار خواهد برد! اما نکته جالب در اینجاست که Drake فقط مالک شخصی این هواپیما بوده ولی حتی یک دلار هم بابت آن هزینه نکرده است!

پس داستان چیست؟! مدیرعامل CargoJet که این بوئینگ را به Drake اهدا کرده، درباره اهدای رایگان این بوئینگ 100 میلیون دلاری به Drake می گوید: "از آنجایی که Drake یک شخصیت محبوب بوده و در شبکه مجازی هم فالوورهای بسیاری دارد، این یکصد میلیون هزینه تبلیغات بی شک برای ما می تواند بازگشت مالی قابل توجهی را داشته باشد. 

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بوئینگ 767 شخصی Drake به نام Air Drake

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت