مروارید خلیج، گرانترین بنتلی دنیا بر پایه بنتایگا

نوشته شده توسط  شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 11:36

بنتلی همیشه خاص ترین خودروهای دنیا را تولید کرده است و در حال حاضر هم کانتیننتال جی تی، مولسان، فلایینگ اسپر و شاسی بلند بنتایگا، جزو خاص ترین ها در کلاس خودشان هستند. اما برای آنهایی که به دنبال یک خودرو خاص تر هستند، بنتلی برایشان خودرو ویژه ای را آماده کرده است. 

خودرو مورد بحث که هنوز نام مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده با قیمت 1.26 میلیون دلار به فروش خواهد رسید و گرانترین خودرو تولید جدید بنتلی است. اما دلیل قیمت 1.26 میلیون دلاری برای شاسی بلندی که ظاهرأ هیچ تفاوتی را با بنتایگا ندارد چیست؟

اول از همه آنکه تولید این مدل به 10 دستگاه محدود خواهد بود. این بنتلی که توسط مولینر (تیونر رسمی بنتلی) دستخوش تغییراتی شده، از جزئیات بی مانندی بهره می برد که توسط دست استادکاران طراحی و پرداخته شده که نمونه آنرا بر روی داشبورد می توان مشاهده نمود. تزیینات الماس در داخل ساعت کابین و تزیینات طلا در جای جای بدنه و کابین، از دیگر ویژگی های این بنتلی میلیون دلاری است. 

در کنار این بنتلی بنتایگا ویژه که برای بازار ثروتمند خاورمیانه در نظر گرفته شده، امسال بنتلی از نسل جدید فلایینگ اسپر و یک کانسپت که خط مشی آینده این برند را مشخص خواهد کرد، رونمایی می کند. 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مروارید خلیج، گرانترین بنتلی دنیا بر پایه بنتایگا

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت