قمقمه 90 میلیونی مکلارن سنا مانی خوشبین!!!

نوشته شده توسط  شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 10:02

بدون شک اگر شما هم جای مانی خوشبین بودید و بیش از 30 میلیون دلار خودرو خاص را در گاراژ خانه خود داشتید، پرداخت 7000 دلار ناقابل برای یک قمقمه با برند مکلان، برایتان دغدغه نخواهد بود! 

جدیدترین اسباب بازی گاراژ مانی خوشبین، چیزی نیست جز مکلارن سنا آنهم با خاص ترین ظاهر! در میان تمامی 500 دستگاه سنا تولید شده، سنا مانی خوشبین از گرافیک و رنگ آمیزی مارلبرو خودرو فرمول یک مکلارن MP4/4 آیرتون سنا بهره می برد. قیمت پایه سنا از یک میلیون دلار آغاز می شود و سنا مانی خوشبین به تنهایی حدود 250 هزار دلار آپشن دارد!

برگردیم سراغ قمقمه 7000 دلاری مکلارن سنا مانی خوشبین! این قمقمه فیبر کربنی، به رنگ بدنه سنا رنگ آمیزی شده ولی یک قمقمه معمولی نیست! این قمقمه را در جایگاه بین دو صندلی قرار می دهید و این جایگاه موتوریزه می تواند هر وقت که شما تشنه بودید، آب را در دهان شما پمپاژ کند! درست مثل خودروهای فرمول یک!

اما این قمقمه 7 هزار دلاری یا 90 میلیون تومانی، تنها آپشن گرانقیمت سنا مانی خوشبین نیست! علاوه بر سقف و ورودی هوای فیبر کربنی که 15 هزار دلار را برای خوشبین در بر داشته، رنگ آمیزی عدد 12 بر روی گلگیر عقب چپ و راست بدنه، به تنهایی 30 هزار دلار قیمت دارد!!!

البته که اگر مانی خوشبین باشید این ارقام برای شما ناچیز و پول خرد خواهد بود! 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

قمقمه 90 میلیونی مکلارن سنا مانی خوشبین!!!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت