مشکلات خودروسازی ما هم تقصیر آمریکا و اسرائیل است؟

نوشته شده توسط  یکشنبه, 05 خرداد 1398 ساعت 11:07

محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان در نطق میان دستور خود در مجلس شورای اسلامی، از گره زدن تحریم به تمام مشکلات کشور گله کرد و گفت: خودروسازی که تقصیر آمریکا و اسرائیل نیست. اگر نهادها وظیفه خود را به درستی عمل کنند،‌ اگر دستگاه ها به جای دخالت در کارهای هم به کارهای خود می پرداختند امروز دچار وضعیتی نمی شدیم که کارگر ایرانی حسرت نان داشته باشد.

او ادامه داد:تحریم های اعمال شده از جانب یک رئیس جمهور بدعهد و بهتر بگویم یک تاجر اسلحه و خون می‌تواند امنیت روانی و سفره های کوچک مردم این مرز و بوم را به تلاطم بیندازد.ای عجب که همه از درد سخن می‌گوییم و از درمان خبری نیست. کشور صحنه اتهام زنی شده است.

سعادت با خطاب قرار دادن روسای دولت،‌مجلس و قوه قضائیه،‌افزود: اگر خواهان برون رفت از این شرایط هستیم مجلس باید از حمایت از تولید ملی و مبارزه با پولشویی قدم بردارد. در قوه قضائیه نیازمند حاکمیت قانون و مبارزه بدون تبعیض با نقض قانون هستیم و مقابله با رشد قارچ گونه با سلطان های مختلف هستیم.در بعد سیاست خارجی نیازمند انسجام و وحدت هستیم و در سیاست داخلی احترام به آزادی های بنیادین و آشتی ملی لازم است. در دستگاه اجرایی به کارگیری نیروهای جوان و بازگشت به علم ضرورت دارد.

 

 

 

منبع: خبرآنلاین

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشکلات خودروسازی ما هم تقصیر آمریکا و اسرائیل است؟

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت