فورد 7 هزار نیروی خود را تعدیل می کند!!!

نوشته شده توسط  سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 ساعت 15:31

فورد هم مانند بسیاری دیگر از خودروسازان از جمله تسلا، دست به تعدیل نیروی انسانی زده تا هزینه های خود را در سراسر دنیا بطور چشمگیری کاهش دهد. جیم هَکِت، رییس هیئت مدیره فوردطی بیانیه ای رسمی، اعلام کرده که در همین راستا، تعداد هفت هزار نفر از کارگران خود را در سراسر دنیا تعدیل می کند که این رقم یعنی 10 درصد از کل کارگران این برند!

شاید این تعداد بالا به نظر بیاید و نگران کننده باشد اما چند ماه پیش، شایعه شده بود که فورد قصد دارد تعداد 24 هزار نفر از کارگران خود را تعدیل کند. از میان این هفت هزار نفر، به تنهایی 2300 نفر از ایالت متحده تعدیل می شوند که عمدتأ در کارخانه میشیگان این برند مشغول به کار هستند. 

طبق گزارشات، تعدیل نیرو از آخر همین هفته آغاز خواهد شد. جیم هَکِت ادعا می کند که سال 2018، سال خوبی برای فورد نبود و فروش کمپانی، 3.5 درصد کاهش یافت، ضمن اینکه از کاهش درآمد نیز نباید غافل شد. اما حتی با این شرایط، فورد در سال گذشته میلادی، 3.7 بیلیون دلار سود کرد که یک بیلیون دلار را بر روی ساخت یک کارخانه جدید در شیکاگو سرمایه گذاری می کند. البته شایان به ذکر است که حقوق یک کارمند تمام وقت در فورد نیز به 64 هزار دلار در سال افزایش یافت. 

هدف از این تعدیل نیرو، ذخیره پول برای سرمایه گذاری در بخش خودران و الکتریکی است، دو بستری که تمام خودروسازان تمرکز و تأکید بسیاری بر روی آنها دارند و فورد بسیار ضعیف در این دو بستر عمل می کند!

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فورد 7 هزار نیروی خود را تعدیل می کند!!!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت