بزرگترین عضو خانواده الکتریکی فولکس واگن

نوشته شده توسط  دوشنبه, 26 فروردين 1398 ساعت 10:22

فولکس واگن یک شاسی بلند تمام الکتریکی بزرگ با امکانات لوکسی را آماده کرده تا آنرا بصورت فیزیکی طی چند روز آینده رونمایی کند اما نه در نمایشگاه نیویورک بلکه در نمایشگاه شانگهای!

این کانسپت با نام ID Roomzz، در راستای گسترش و توسعه تولیدات الکتریکی این برند طراحی و ساخته شده تا بتواند سهم بیشتری از بازار چین را به خودش اختصاص دهد که در حال حاضر بزرگترین بازار خودروهای الکتریکی است. 

این کانسپت بر روی پلتفورم مشترکی با I.D Crozz سوار شده اما از جثه بزرگتری بهره می برد. یکی از ویژگی های این کانسپت، داشتن سه ردیف صندلی است که در حالت خودران، به سالنی متحرک تبدیل می شود. پیش رو راننده، یک پنل دیجیتال یکپارچه با نمایشگر کنسول مرکزی قرار دارد. 

فولکس واگن I.D Roomzz از دو موتور الکتریکی برای محور جلو و عقب بهره می برد و می تواند مجموعأ 302 اسب بخار نیرو را تولید کند تا شتاب صفر تا یکصد کیلومتر بر ساعت در 6.6 ثانیه میسر شود. I.D Roomzz به پشتوانه باتری های 82 کیلوواتی می تواند با یکبار شارژ کامل، 450 کیلومتر را طی کند. 

فولکس واگن با جدیت تمام، قصد دارد تا سال 2022، تعداد پنج دستگاه از خانواده الکتریکی I.D را تولید کرده و در سراسر دنیا به فروش برساند. 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بزرگترین عضو خانواده الکتریکی فولکس واگن

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت