خداحافظی با فورد تاروس و شورلت کروز

نوشته شده توسط  دوشنبه, 13 اسفند 1397 ساعت 09:22

این روزها، فروش قابل توجه شاسی بلندها و کراس اوورها، بر فروش سدان ها سایه افکنده است. این موضوع مخصوصأ برای خودروسازانی که طیف متنوع تری از شاسی بلندها و کراس اوورها را در اختیار دارند بیشتر احساس می شود. و این موضوع بعضأ تا جایی پیش می رود که خودروساز

انی نظیر فورد و شورلت تصمیم می گیرند تا تولید تعدادی از مدل های خود را متوقف کنند!

در همین راستا، امروز فورد اعلام کرد که تولید سدان تاروس را متوقف می کند و شورلت هم به تولید سدان/هاچبک کروز خاتمه بخشید. فورد تاروس یک نام 34 ساله و شناخته شده برای فورد است و از سال 1985 تا به امروز، فورد توانسته بیش از هشت میلیون دستگاه از آنرا به فروش برساند. از سوی دیگر شورلت کروز هم توانسته بود از سال 2010 تا به امروز با 2.1 میلیون دستگاه فروش، آمار خوبی را تجربه کند. 

مدیر بازاریابی، فروش و خدمات ایالت متحده فورد درباره توقف تولید تاروس می گوید: "تاروس توانست به جایگاه والایی در میان محصولات فورد برسد و ما مفتخریم که چنین نامی را در کارنامه خود داریم. اما راه موفقیت آمیز تاروس را حالا شاسی بلندهایی نظیر اکسپلورر ادامه خواهند داد. 

شاید تولید تاروس در کارخانه شیکاگو فورد متوقف شده باشد اما این برند، یک بیلیون دلار را در این کارخانه سرمایه گذاری کرده تا در کنار افزودن 500 شغل، بتواند ظرفیت تولید فورد اکسپلورر و فورد اینترسپتور پلیس را افزایش دهد. 

از سوی دیگر، آخرین دستگاه شورلت کروز تولیدی به زودی از کارخانه اوهایو شورلت خارج می شود و این برند هیچ برنامه ای را برای جایگزینی این مدل ندارد. 

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خداحافظی با فورد تاروس و شورلت کروز

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت