عمومی (داخلی)

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با تاکید بر اینکه لزومی برای درج قیمت‌ خودروها در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی وجود ندارد، گفت: افزایش قیمت‌ها در پی درج قیمت‌های ساختگی در بازارهای خرید و فروش مجازی خودرو در شرایطی اتفاق می‌افتد که خرید و فروش در بازار خودرو کم است. سعید مؤتمنی با بیان اینکه در شرایط فعلی حذف قیمت خودرو از آگهی‌های فروش در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی منطقی است، اظهار کرد: در هفته‌های گذشته شاهد آن بودیم که دلالان به صورت دسته‌جمعی به عنوان مثال 100 نفری قیمتی غیرمنطقی برای خودروی خود در آگهی‌ها ثبت…
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 ساعت 10:34

واردات خودروهای هیبریدی آزاد شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ گفت: اگر قیمت یک دستگاه خودروی تویوتا کمری هیبریدی وارداتی در بازار ۲۰۰ میلیون تومان شود دیگر تقاضایی برای خودروی سمند و ساندرو ۲۰۰ میلیونی در بازار وجود نخواهد داشت، بنابراین واردات خودرو‌های هیبریدی بدون پرداخت عوارض گمرکی به کشور باعث افت شدید قیمت خودرو در بازار خواهد شد.
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398 ساعت 11:08

آیا تسلا فقط 10 ماه دیگر دوام می آورد؟

دیروز ایلان ماسک به تمامی کارمندان تسلا ایمیل زد و یک برنامه کاهش هزینه سرسخت و سنگین را به آنها اعلام نمود تا بتواند بخشی از خسران مالی سنگین اخیر کمپانی را جبران کرده باشد!
یکشنبه, 15 ارديبهشت 1398 ساعت 12:07

سهمیه‌بندی بنزین فعلاً متوقف است

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که موضوع سهیه بندی بنزین فعلاً متوقف است و قرار است که این موضوع در جلسه مشترک مجلس و دولت مورد بررسی قرار گیرد.
پنج شنبه, 12 ارديبهشت 1398 ساعت 11:33

سرنوشت بنزین سهمیه ای چه می شود؟

رئیس مجلس‌با بیان اینکه آنچه در مورد بنزین در شبکه‌های اجتماعی بیان می شود، صحیح نیست گفت: امروز در جلسه سران قوا بحثی در این خصوص شد که بنا شد سهمیه بندی به نحوی انجام شود که هم قانون رعایت شود و هم به مردم فشاری نیاید.
چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398 ساعت 14:42

آغاز سهمیه بندی بنزین فعلأ به تعویق افتاد!

درپی تشدید فشار نمایندگان مجلس به دولت، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام کرده، پنجشنبه (دوازدهم اردیبهشت ماه) زمان اجرای طرح سهمیه بندی بنزین نیست و زمان اجرا متعاقباً اعلام می‌شود. درپی مخالفت شدید مجلس با تصمیم سران سه قوه برای سهمیه بندی بنزین بدون اطلاع نمایندگان، درحالی دولت خود را برای آغاز طرح سهمیه بندی بنزین از فردا شب آماده کرده بود که اجرای این تصمیم به زمان دیگری موکول شده است.
چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398 ساعت 10:23

بنزین آزاد لیتری 2500 تومان!!!

جزئیات سهمیه بندی بنزین دقایقی پیش مشخص شد! از فردا شب ساعت 24 سهمیه بندی بنزین آغاز می شود. بنزین با نرخ 1000 تومان با سهمیه 60 لیتر در ماه و بنزین آزاد با قیمت 2500 تومان در هر لیتر عرضه می شود. قیمت هر لیتر بنزین سوپر آزاد نیز 3000 تومان در هر لیتر خواهد بود.
چهارشنبه, 11 ارديبهشت 1398 ساعت 09:54

آغاز سهمیه بندی بنزین از 5شنبه؟!

طرح سهمیه‌بندی بنزین احتمالاً‌ از ساعت 24 روز پنج‌شنبه آغاز می‌شود و قیمت بنزین سهمیه‌ای احتمالا ۱۰۰۰ تومان در هر لیتر باقی خواهد ماند.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت