اختصاصی مجله خودرو

اختصاصی مجله خودرو (5)

سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران هم بین تاریخ هفدهم تا بیست و یکم دی ماه سال جاری برگزار شد؛ اما نه مثل همیشه! جای خالی خودروسازان و نمایندگی های خارجی حقیقتأ خالی بود و تنها شرکت کنندگان این نمایشگاه شامل ایرانخودرو، سایپا و چند شرکت مونتاژ کننده خودرو می شد که البته در این میان، شرکت های متفرقه ای نظیر نانوسرامیک هم در این نمایشگاه حضور داشتند.
این روزها شاهد درخشش ایرانیان عزیز در عرصه خودروسازی و طراحی خودرو در سراسر جهان هستیم. از نادر فقیه زاده و محمد امینی یکتا به عنوان طراحان به نام خودرو در ب.ام.و و مرسدس بنز گرفته تا افرادی نظیر فریس رضوانی و کوروش منصوری که به ساخت خودرو و تیونینگ خودرو با شهرت جهانی مشغول هستند. استعداد در زمینه طراحی خودرو و بطور کل خودرو، در میان جوانان ایرانی موج می زند و در طول سالهالی اخیر هم چهره های سرنشناسی نظیر سیاوش جعفری جوزانی و محمدرضا شجاعی به خارج از کشور مهاجرت کرده اند تا در بسترهایی فراهم شده،…
مجموعه کاخ های سعد آباد مجموعه ای از کاخ های مجلل و موزه های گوناگونی است که همه ساله پذیرای بازدیدکننده های زیادی از سراسر دنیا می باشد و در این بین، موزه خودرو یکی از پر بازدیدترین های این مجموعه است. موزه خودرو متشکل ازخودروهای خاص و دیدنی خاندان پهلوی می باشد که به نمایش عموم در آمده اند. از جمله این خودروها می توان به بنز های ضد گلوله، باگی ساحلی فولکس واگن و مرسدس اس ال 300 شخصی فرح اشاره کرد، با این حال خوشامد گویی شما به این موزه با رولز رویس فانتوم 5 شخصی اشرف…
مدت زمان زیادی از رونمایی از ب.ام.و iNext کانسپت که توسط نادر فقیه زاده طراحی شده بود نمی گذرد که حالا یک ایرانی دیگر برای کمپانی رقیب یعنی برند اسمارت از زیرمجموعه مرسدس بنز، طرح کانسپتی را ارائه کرده که با استقبال قابل توجهی در پاریس موتورشو روبرو شد.
دوشنبه, 26 شهریور 1397 ساعت 09:33

یک ایرانی مدیر طراحی پروژه ب.ام.و iNext

بی شک همه ما با نادر فقیه زاده آشنایی داریم. طراح ایرانی برند ب.ام.و که آثار برجسته ای را در این برند از خود بجای گذاشته است که از درخشان ترین آنها می توان به سری 6 اشاره نمود.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت