پلیس/نظامی

شنبه, 10 آذر 1397 ساعت 18:43

پیشرفته ترین پلیس دنیا در دبی!

ناوگان پلیس دبی به خودی خود نمایشگاهی از گرانترین و سریعترین سوپراسپرت های دنیا هستند. از بوگاتی ویرون و نیسان GTR گرفته تا مرسدس بنز G63 AMG و فراری FF. به تازگی نیز قرار است که موتورسیکلت پرنده S3 به این ناوگان اضافه شود.
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 10:33

هاوربایک برای پلیس دبی

تا به حال برخی از سریعترین و گرانقیمت ترین سوپراسپرت های دنیا را در ناوگان پلیس دبی دیده باشید اما اینبار پلیس دبی به یک هاوربایک پرنده تجهیز می شود!
شنبه, 05 آبان 1397 ساعت 17:53

ماشین پلیس جدید دبی

ناوگان پلیس دبی به خودی خود با سوپراسپرت هایی نظیر بوگاتی ویرون، نیسان GTR، انواع فراری و لامبورگینی و... یک نمایشگاه اتومبیل دیدنی و جذاب است. اما درست در زمانی که همه فکر می کردند این ناوگان از این بهتر نمی شود، پلیس دبی با همکاری W Motors، شاسی بلندی به نام Beast را به این ناوگان اضافه کرده است.
یکشنبه, 15 مهر 1397 ساعت 01:08

نفربر زرهی Inkas APC/AMEV

کمپانی کانادایی Inkas در کنار ساخت بدنه های ضدگلوله سفارشی برای خودروهای معمولی، خودروهای زرهی و نظامی خاص را هم برای اوگان ها و سازمان های خاصی طراحی می کند و می سازد.
سه شنبه, 27 شهریور 1397 ساعت 00:55

کیا خودرو نظامی می سازد!

کیا به خوبی توانسته این روزها خودش را مطرح کرده و همپای خودروسازان مطرح بین المللی بتازاند و سدان های پرفورمنس استینگر، این برند کره ای را به اوج برد. اما در کنار خودروهای شهری و مسافری، کیا به طراحی و ساخت خودرو نظامی نیز روی آورده است.
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 01:05

دوج چارجر Hellcat پلیس

اگر این چارجر نوک مدادی رنگ با گارد سپر جلو را در آینه خود دیدید، بهتر است خودتان را تسلیم کنید چون غیر ممن است که بتوانید از دست آن فرار کنید. این دوج چارجر Hellcat توسط Armorax منحصرأ برای ناوگان پلیس ساخته می شود و به ادعای سازنده، از بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های ساخت خودروهای ضدگلوله در دنیا بهره می برد.
شنبه, 30 تیر 1397 ساعت 10:41

هامر بار دیگر احیا می شود!

کمپانی Mil-Spec نسخه اورجینال هامر را بار دیگر احیا می کند. اما این آفرود فقط از نظر ظاهری به هامر H1 شباهت دارد.
پنج شنبه, 21 تیر 1397 ساعت 16:57

رضوانی تانک نسخه نظامی

اگر به دنبال یک آفرود معمولی هستید می توانید به سراغ جیپ رنگلر بروید اما اگر به دنبال یک آفرود خاص، لوکس، مجهز و البته ضدگلوله هستید که تمامی چشمها را به خودش خیره کند، رضوانی تانک نسخه Military Edition تنها گزینه و البته بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت