موتورسیکلت

کمپانی موتورسیکلت سازی کورتیس که به ساخت موتورسیکلت های الکتریکی با طراحی های عجیب و نامعارف شهرت دارد، موتورسیکلت محبوب زئوس را برای سال 2020 دستخوش تغییرات جالبی کرده است.
ب.ام.و در جریان گردهمایی NextGen که ب.ام.و Vision M Next را رونمایی کرد، یک موتورسیکلت الکتریکی آینده نگر را با نام Vision DC Roadster نیز معرفی نمود. این موتورسیکلت با متریال های سبک وزن مثل فیبر کربن و آلومینیوم و نیرومحرکه الکتریکی، آینده موتورسیکلت های ب.ام.و موتورراد را به تصویر می کشد.
سه شنبه, 14 خرداد 1398 ساعت 09:34

سفینه فضایی دو چرخ!!!

یک کمپانی بریتانیایی به نام Arc با حمایت گروه خودروسازی جگوار لندروور، یک موتورسیکلت پیشرفته تمام الکتریکی را طراحی کرده و نیازمند سرمایه گذار برای ساخت و تولید آنست.
پنج شنبه, 15 آذر 1397 ساعت 18:18

احیای یک موتورسیکلت پس از 111 سال!

کمپانی موتورسیکلت سازی Curtiss تصمیم گرفته تا یکی از قدیمی ترین نامهای خود را احیا کند که چیزی نیست جز موتورسیکلت Hera که متعلق به 111 سال پیش می باشد.
این روزها استارت آپ های متعددی با طراحی موتورسیکلت های خارق العاده قصد دارند تا با خرق عادت، چارچوب رایج را بشکنند اما یک استارت آپ جدید، کار بی نظیری را انجام داده تا به حال دیده نشده بود.
گروه خودروسازی جگوار لندروور با سرمایه گذاری در کمپانی موتورسیکلت سازی استارت آپ Arc قصد ساخت موتورسیکلت های الکتریکی را در آینده نزدیک دارد.
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 10:49

وقتی پاپ موتورسواری می کند

خودروهای پاپ که به پاپ موبیل معروف است، همیشه خودرویی حفاظت شده با محفظه شیشه ای بوده که پاپ درون آن قرار می گرفت. اما حالا در اقدامی غیرمنتظره، پاپ فرانسیس می تواند سوار بر یک وسپا کلاسیک، سنت شکنی کند. 
جمعه, 19 مرداد 1397 ساعت 12:29

موتورسیکلت کلاشنیکف!

کلاشنیکف که با نام عمومی تر کلاشینکف در ایران شناخته می شود، کمابیش در ساخت وسایل نقلیه نیز دستی دارد. این اسلحه سازی روسی که سازنده یکی از جاودانه ترین سلاح های دنیا یعنی AK47 است، حالا یک موتورسیکلت نیرومند و چغر را معرفی می کند.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت