موتورسیکلت

دوشنبه, 08 مهر 1398 ساعت 00:17

موتورسیکت های ب.ام.و با نشان M؟!

نسخه های نیرومند خودروهای ب.ام.و با پسوند M زبان زد خاص و عام است. این برند باواریایی در تبلیغاتش از شهرهای خیالی به نام شهرهای M یا M City یاد می کند و گویی قرار است که چنین رویایی به حقیقت بپیوندد، البته تا حدی! گفته می شود ب.ام.و قصد دارد نسخه های نیرومندتر M را برای موتورسیکلت هایش نیز عرضه کند.
یکشنبه, 20 مرداد 1398 ساعت 10:06

موتورسیکلت مثلثی برای آینده

این موتورسیکلت عجیب با بدنه مثلثی شکل، برنده مسابقه Rizoma است. این مسابقه برای ایده های موتورسیکلت آینده است. طرح برنده کسی نیست جز، Erik Askin از سانفرانسیسکو این این موتورسیکلت خلاقانه با بدنه مثلثی را طراحی کرده است.
چهارشنبه, 09 مرداد 1398 ساعت 11:07

اعجوبه جدیدی از Curtiss

مدتی است که برند موتورسیکلت سازی Curtiss با موتورسیکلت های الکتریکی با طراحی عجیب غریبی که دارند، صدر خبرها شده است. Curtiss در حال پایه گذاری سبک متفاوت طراحی مختص به خودش است.
شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 11:01

َموتورسیکلت فرازمینی کورتیس

چند هفته ای بیشتر از معرفی موتورسیکلت الکتریکی زئوس توسط کمپانی نوپای کورتیس نمی گذرد که این برند موتورسیکلت الکتریکی دیگری را بازهم با ظاهر عجیب و متمایز معرفی کرده است که Hades نام دارد.
کمپانی موتورسیکلت سازی کورتیس که به ساخت موتورسیکلت های الکتریکی با طراحی های عجیب و نامعارف شهرت دارد، موتورسیکلت محبوب زئوس را برای سال 2020 دستخوش تغییرات جالبی کرده است.
ب.ام.و در جریان گردهمایی NextGen که ب.ام.و Vision M Next را رونمایی کرد، یک موتورسیکلت الکتریکی آینده نگر را با نام Vision DC Roadster نیز معرفی نمود. این موتورسیکلت با متریال های سبک وزن مثل فیبر کربن و آلومینیوم و نیرومحرکه الکتریکی، آینده موتورسیکلت های ب.ام.و موتورراد را به تصویر می کشد.
سه شنبه, 14 خرداد 1398 ساعت 09:34

سفینه فضایی دو چرخ!!!

یک کمپانی بریتانیایی به نام Arc با حمایت گروه خودروسازی جگوار لندروور، یک موتورسیکلت پیشرفته تمام الکتریکی را طراحی کرده و نیازمند سرمایه گذار برای ساخت و تولید آنست.
پنج شنبه, 15 آذر 1397 ساعت 18:18

احیای یک موتورسیکلت پس از 111 سال!

کمپانی موتورسیکلت سازی Curtiss تصمیم گرفته تا یکی از قدیمی ترین نامهای خود را احیا کند که چیزی نیست جز موتورسیکلت Hera که متعلق به 111 سال پیش می باشد.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت