فیس لیفت

هیوندای در فوریه 2018، نسل کنونی سانتافه را معرفی نمود و حالا تنها پس از گذشت دو سال، آنرا با یک فیس لیفت سنگین به روز رسانی می کند. اما حقیقتأ سانتافه جدید بیش از یک فیس لیفت بوده و به طور کلی از یک پلتفورم کاملأ جدید بهره می برد که نوید عملکرد، هندلینگ و ایمنی بهتری را می دهد.
چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399 ساعت 13:03

اولین تصاویر از فیس لیفت ب.ام.و سری 5

ساعاتی پیش تصاویری از فیس لیفت ب.ام.و سری 5 منتشر شد که بنظر می رسد تصاویر رسمی کمپانی باشد و طی روزهای آتی رسمأ رونمایی شود.
هیوندای برای اولین بار در سال 1986 سدان پرچمدار آزرا را رونمایی کرد که یک دهه بعد این عنوان در محصولات هیوندای به سدان Dynasty تعلق گرفت. اما تولید Dynasty ادامه پیدا نکرد و این عنوان بازهم به آزرا رسید و از آن تاریخ تا به امروز، آزرا لوکس ترین تولید این برند کره ای است. آزرا از سال 2016 وارد ششمین نسل خود شد و امروز هیوندای رسمأ از فیس لیفت آن رونمایی کرد.
شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 09:48

فیس لیفت آئودی A5 کوپه و A5 اسپرت بک

امسال سال پرباری برای آئودی بوده است. چند روز دیگر RS7 رونمایی می شود و چند هفته پیش هم که استیشن Rs6 به جهانیان معرفی شد و حالا ارباب حلقه ها از فیس لیفت A5 شامل کوپه، کابریولت و اسپرت بک رونمایی کرد.
چهارشنبه, 05 تیر 1398 ساعت 09:54

فیس لیفت آئودی Q7 رونمایی شد

آئودی Q7 همواره یکی از محبوب ترین شاسی بلندهای فول سایز بوده است اما نسل فعلی آن از طراحی دلچسب و درخور توجهی بهره نمی برد تا اینکه آئودی دست بکار شد و امروز، نسخه فیس لیفت آن با اصلاحات قابل توجهی در طراحی ظاهری و در کابین رونمایی شد.
شنبه, 18 خرداد 1398 ساعت 10:21

فیس لیفت رنو کولئوس رونمایی شد

رنو حدود یک سال است که بر روی فیس لیفت رنو کولئوس کار می کند و امروز، فیس لیفت این شاسی بلند معرفی شد اما تغییرات آن نامحسوس هستند. از جمله مهمترین تغییرات ظاهری باید به شبکه بندی جدید جلوپنجره و طراحی جدید سپر با نوار باریک کرومی کشیده شده در عرض بدنه اشاره نمود. چراغهای جلو و عقب بدون تغییر باقی مانده اند و خریدار می تواند رینگ های 18 یا 19 اینچی را انتخاب کند.
پنج شنبه, 09 خرداد 1398 ساعت 10:13

فیس لیفت ب.ام.و X1

ب.ام.و X1 دستخوش فیس لیفت مختصری شده تا بتواند در این بازار پر رقابت، به حیات خود ادامه دهد. X1 حالا از جلوپنجره بزرگتر و هندسی تری بهره می برد تا در کنار سپر جدید و طراحی جدید داخل چراغها، ظاهر اسپرت تر و خشن تری را از خود به نمایش بگذارد.
پنج شنبه, 09 خرداد 1398 ساعت 09:57

لکسوس RX پوست می اندازد!

لکسوس RX با یک فیس لیفت مختصر به حیات خود ادامه می دهد. این فیس لیفت بقدری جزئی بوده که به سختی ملموس است و نشانگر طراحی بی نقص این شاسی بلند ژاپنی در زمان عرضه به بازار می باشد.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت