عمومی (خارجی)

پنج شنبه, 03 مرداد 1398 ساعت 10:46

سالین آمریکایی در رویای تسخیر بازار چین

سالین تا حدود یک دهه پیش، با ابرخودرو بی نظیر S7 یکی از پرچمداران ساخت سوپراسپرت ها بود اما در طول یک دهه اخیر عملکرد کمرنگی را داشت تا چند روز پیش که با شریک چینی خود، Jiangsu Secco Automobile Technology طی یک مراسم طولانی در استادیومی در چین، خانواده جدیدی از محصولات را رونمایی کرد.
پس از اینکه کاشف به عمل آمد مرسدس بنز S کلاس های لیموزین، مشخص نیست چگونه به دست وی رسیده است،خبرگزاری نیویورک تایمز وارد عمل شد و تحقیقات موشکافانه ای را انجام داده و بالاخره پرده از این سؤال مرموز برداشت.
یکشنبه, 23 تیر 1398 ساعت 11:28

خداحافظی با یک اسطوره

حتی دوران بیتل هم به پایان رسید! فولکس واگن با سری final edition از یک آیکون طراحی، یکی از پرفروش ترین خودروهای تاریخ، یک سمبل فرهنگی و یکی از تأثیرگذارترین محصولات در طول تاریخ خداحافظی می کند.
برای دومین سال پیاپی، خودروسازان کره ای، توانستند در بررسی کیفیت خودروهای تولیدی توسط مؤسسه J.D. Power، صدر جدول را به خود اختصاص دهند! همچون سال گذشته، جنسیس با تنها 63 ایراد در میان یکصد خودرو در 90 روز اول مالکیت، رتبه نخست کیفیت را به خودش اختصاص داده است.  بد نیست بدانید که میانگین تعداد ایراد در یکصد خودرو، 93 است درحالیکه این رقم برای جنسیس به 63 ایراد رسیده و جای تقدیر و تحسین دارد. در جایگاه دوم، کیا با 70 ایراد در یکصد خودرو و در جایگاه سوم هم هیوندای با 71 ایراد در یکصد خودرو قرار…
حدود یک هفته پیش بود که ادغام فیات کرایسلر با گروه خودروسازی رنو قوت گرفت و گروه خودروسازی فیات-کرایسلر در بیانیه ای اعلام کرد: "این ادغام مورد استقبال قرار گرفت و پس از بررسی دقیق، متوازن شد تا به هر دو طرف قرارداد بیشترین سود و منفعت برسد. اگرچه این ادغام فعلأ با توجه به شرایط سیاسی حاکم در فرانسه مقدور نخواهد بود!"
دوشنبه, 13 خرداد 1398 ساعت 11:25

بوئینگ 767 شخصی Drake به نام Air Drake

رپر و خواننده سیاه پوست معروف آمریکایی، Drake از بوئینگ 767 شخصی خود در اینستاگرام رونمایی کرد. این بوئینگ به لوگو شخصی شرکت Drake به نام OVO (October's Very Own) مزین شده و بر روی موتورهای جت آن، نوشته بزرگ Air Drake خودنمایی می کند.
گروه خودروسازی رنو، رسمأ پروپوزالی را از سوی گروه خودروسازی فیات-کرایسلر (FCA) مبنی بر ادغام 50/50 دو گروه خودروسازی دریافت کرده است.
دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 ساعت 09:56

خط کشی عابر پیاده سه بعدی!

به گزارش سازمان IIHS، افزایش محدودیت سرعت باعث شده تا آمار تلفات و تصادفات از سال 1993 بطور چشمگیری افزایش یابد.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت