عجایب

دولت های مختلف از روش های مختلفی برای ترویج ایمنی و رانندگی ایمن استفاده می کنند که گاهأ شوکه آور و گاهأ مفرح و سرگرم کننده است. در اقدامی جالب، وزارت حمل و نقل و زیرساخت های دیجیتال آلمان (BMVI)، تبلیغ متفاوتی را برای ترویج استفاده از کلاه ایمنی تهیه کرده است.
سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 17:45

ایموجی بر روی پلاک در استرالیا!

رانندگان استرالیایی ایالت Qeensland به زودی می توانند پلاک های خود را با ایموجی شخصی سازی کنند!
یکشنبه, 07 بهمن 1397 ساعت 09:44

فرمان 4 برابر کثیف تر از توالت است

وب سایت CarRentals در اقدامی جالب، جامعه آماری هزار نفره را مورد پرسش قرار داده که هر چند وقت یکبار، کابین اتومبیل خود را تمیز می کنند. 32 درصد از این افراد یا بهتر بگوییم، 320 نفر از 1000 نفر، به ندرت این کار را انجام می دهند که بعضأ به یکبار در سال می رسد!
به تازگی مرسدس بنز یک نمایندگی جدید را در بازار King of Prussia در پنیسیلوانیا افتتاح کرده که در این شوروم، خودروهای خود را به نمایش می گذارد اما خودروهای کوچک مخصوص کودکان! این شوروم مختص کودکان است.
شنبه, 24 آذر 1397 ساعت 18:25

بوئینگ 777 الماس نشان

چند روز پیش، پیج رسمی هواپیمایی امارات در توییتر، تصویری از یک بوئینگ 777 الماس نشان را منتشر کرد و آنرا Bling 777 نامگذاری کرد که باعث شد تا سر و صدای زیادی را ایجاد کند.
سه شنبه, 20 آذر 1397 ساعت 18:14

اولین ATV شش چرخ دنیا

این روزها شاهد ساخت خودروهای عجیب و نامتعارفی هستیم که تا چند دهه پیش رویایی بیش نبود. اینبار نوبت به باگی Azaris از استارت آپ Ferox می رسد که با این باگی شش چرخ الکتریکی خرق عادت می کند.
درحالیکه چیزی تا کریسمس باقی نمانده، در حراج سوتبی یک شیء زینتی به حراج گذاشته شده که کاملأ مناسب خودرودوستان است اما فقط آنهایی که ثروتمند هستند!
یکشنبه, 27 آبان 1397 ساعت 20:24

شامپاین با طعم بوگاتی!!!

نوشیدن مشروبات الکلی و رانندگی هیچ رابطه خوبی را با یکدیگر ندارند اما این امر دلیل نمی شود که خودروسازان به تولید مشروبات الکلی گرانقیمت برای مشتریان خاص خود نپردازند.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت