عجایب

طبیعتأ همانطور که انتظار دارید، کشور چین بزرگترین تولید کننده ماسک صورت در جهان است همینطور بیشترین تولید ضدعفونی کننده دست در این کشور انجام می شود اما تقاضای بالا با توجه به شیوع فراگیر کرونا، باعث شده تا چین نتواند به اندازه تقاضا، در بازار عرضه داشته باشد.
ایلان ماسک این روزها سرش بسیار شلوغ است. علاوه بر مدیریت تسلا، SpaceX و Boring Company در کمپانی تسلا به تنهایی در حال آماده شدن برای تولید انبوه مدل Y و آماده سازی ابرکارخانه اروپا و چین تسلا می باشد. اما با این همه مشغله، گویی هنوز هم زمان خالی برای انجام علایق خود دارد!
دوشنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 11:52

رولزرویس رآکتور هسته ای می سازد!!!

رولزرویس را تا پیش از این علاوه بر ساخت خودروهای سوپرلوکس با ساخت موتورهای جت جنگنده می شناختیم، اما حالا این لوکس ساز بریتانیایی قصد دارد تعدادی نیروگاه رآکتور هسته ای را در شمال انگلستان و در wales بسازد تا برق انگلستان را تأمین کند.
شنبه, 27 مهر 1398 ساعت 09:55

هیوندای به سیم آخر می زند!

زیرمجموعه پرفورمنس N هیوندای که خودروهای استاندارد هیوندای را به خودروهای های پرفورمنس تبدیل می کند در اقدامی عجیب و جالب، ون هشت نفره iMax را مورد عنایت قرار داده و با آن دریفت می کشد!!!
موتور، سیستم تعلیق، سیستم انتقال نیرو، ترمزها و تایرها همه و همه در رساندن بوگاتی شیرون SS +300 به سرعت 490 کیلومتر بر ساعت، نقش بسزایی را ایفا کرده اند. بوگاتی در زمان عرضه ویرون اعلام کرده بود که چهار حلقه تایرهای میشلین آن، 42 هزار دلار می ارزد که این رقم با احتساب رینگ ها به یکصد هزار دلار افزایش می یافت.
شاید اگر چند سال پیش می شندیم که شتاب صفر تا صد خودرویی در حدود 3 ثانیه است، برایمان حیرت انگیز بود اما این روزها به لطف نیرومحرکه الکتریکی، بسیاری از خودروها شتاب صفر تا صدی نزدیک به دو ثانیه را تجربه می کنند!
وقتی که قرار است خریداری 3.2 میلیون دلار را بابت آستون مارتین Valkyrie یا 1.1 میلیون دلار را بابت آستون مارتین Valhala بپردازد، بی شک یک گاراژ اختصاصی و درخور خودروهای چند میلیون دلاری اش را هم می خواهد.
این روزها خودروسازان، مستقیمأ ثروتمندان را نشانه می روند و خودروهای خاصی را برای آنها طراحی می کنند و می سازند. اما اینبار شرایط فرق کرده و یک ثروتمند ژاپنی به نام Tetsumi Shinchi که یک تاجر است تعداد 5 دستگاه از مجموع 10 دستگاه نسخه Launch Edition سوپراسپرت عربی W Motors Fenyr را یکجا خریداری کرد!!! نسخه Launch Edition از این سوپراسپرت منحصر به فرد، با ویژگی های خاص تر به تولید می رسد و از قیمت 1.5 میلیون دلاری بهره می برد. بنابراین Tetsumi Shinchi برای پنج دستگاه Fenyr مبلغ 7 میلیون دلار را پرداخت کرده است. هریک…

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت