رکورد

شنبه, 06 مهر 1398 ساعت 09:59

ثبت رکورد 0 - 400 - 0 با کونیگزگ رگرا

کونیگزگ حتی اجازه نداد چند هفته ای بوگاتی با ثبت رکورد حداکثر سرعت با شیرون SS خوشحالی کند و تصمیم گرفت با یک دستگاه regera استاندارد، رکورد 0 - 400 - 0 را به ثبت برساند.
بوگاتی پیش تر اعلام کرده بود که علاقه ای برای ثبت رکورد حداکثر سرعت با بوگاتی شیرون ندارد اما پس از احساس خطر از طرف هنسی، کونیگزگ و SSC دست به این کار زد و با یک دستگاه بوگاتی شیرون اسپرت دگرگون شده، در پیست همیشگی Ehra-Lessien اقدام به تست حداکثر سرعت کرد و اندی والاس که حداکثر سرعت با بوگاتی ویرون را نیز ثبت کرده بود، با این شیرون مخصوص توانست به سرعت باورنکردنی 490.484 (304.773 مایل بر ساعت) دست پیدا کند.
چیزی به رونمایی از نسل جدید کوروت نمانده و زمان وداع با C7 فرا رسیده است. فروش کوروت C7 در بازار ایالت متحده در تاریخ 23 ژوئن 2019 متوقف شد و در اروپا در تاریخ 31 آگوست 2019 به پایان خواهد رسید.
احتمالأ می دانید که رولزرویس علاوه بر ساعت لوکس ترین خودروهای دنیا، به ساخت پیشرانه هواپیما نیز مشغول است و در آخرین اقدام، اعلام کرده که قصد دارد با یک هواپیمای تمام الکتریکی، به رکورد حداکثر سرعت 480 کیلومتر بر ساعت (300 مایل بر ساعت) دست پیدا کند و رکورد قبلی 338 کیلومتر بر ساعت را که در سال 2017 توسط زیمنس به ثبت رسید، بشکند.
بسیاری بر این عقیده بودند که فولکس واگن پس از رسوایی دیزلی چند سال گذشته، هرگز نمی تواند برای بار دیگر روی پای خود بایستد اما این افراد سخت در اشتباهند زیرا این گروه خودروسازی آلمانی که تمام تمرکز و تأکید خود را بر روی خودروهای الکتریکی قرار داده، توانست رکورد فروش را بزند!
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 23:06

سدان الکتریکی Lucid Air، رکورد می زند!

استارت آپ نوپا آمریکایی لوسید، هنوز اولین محصولش یعنی سدان لوکس Air را به بازار عرضه نکرده که تقریبأ تمامی رکوردهای خودروهای الکتریکی را جابجا کرده است. لوسید در آخرین اقدام توانست رکورد قابل توجهی را در پیست Laguna Seca ثبت کند.
محبوب ترین خودرو عضلانی آمریکایی در طول 50 سال اخیر، حالا پرفروش ترین آنها نیز نام گرفت. چند روز پیش بود که تصاویری از آماده سازی دهمین میلیون موستانگ از خط تولید منتشر شد و حالا این موستانگ GT کانورتیبل سفید رنگ، از خط تولید Flat Rock در میشیگان خارج می شود و فورد نیز به همین مناسبت، جشن کوچکی را ترتیب دید.
علیرغم انتقادات بسیاری که به تسلا مدل 3 وارد است، این سدان الکتریکی تازه وارد توانست در ماه گذشته به اندازه مجموع سواری های مرسدس بنز فروش داشته باشد و فروش آن از هم رده های خود از ب.ام.و، آئودی و لکسوس هم بیشتر بود.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت