رونمایی

پنج شنبه, 20 تیر 1398 ساعت 10:24

آینده به روایت بنتلی

امسال یکصدمین سالگرد تأسیس بنتلی است و سال مهمی برای این برند لوکس ساز بریتانیایی می باشد. بنتلی با خودروهای جدیدش، از محبوبیت خاصی برخوردار شده و عصر شکوه و طلایی خود را تجربه می کند. اما بنتلی با کانسپت الکتریکی و خودران EXP 100 GT به استقبال آینده می رود و یک جی تی لوکس در سال 2035 را به تصویر می کشد.
پنج شنبه, 13 تیر 1398 ساعت 22:00

بازگشت غرورآفرین دی توماسو با P72

دی توماسو (DeTomaso) یک خودروساز ایتالیایی قدیمی است که در سال 1959 توسط آلِهاندرو دی توماسو بنا نهاده شد اما پس از کشمکش های بسیار در طول دو دهه اخیر و مشکلات مالی و مالکین مختلف، بالاخره دی توماسو با P72 توانسته بازگشتی غرور آفرین را تجربه نماید.
چهارشنبه, 12 تیر 1398 ساعت 10:02

نسل جدید ب.ام.و X6 رونمایی شد

ب.ام.و X6 ساعاتی پیش وارد سومین نسل خود شد. بزرگترین شاسی بلند کوپه ب.ام.و و بنیانگذار این کلاس از خودرو، پیشرفته تر و مجهز تر از همیشه راهی کارزار می شود. X6 از پلتفورم CLAR ب.ام.و بهره می برد که با X5 نیز مشترک است. ب.ام.و در اقدامی جالب، جلوپنجره این ب.ام.و را نورانی کرده تا در تاریکی شب، جلوپنجره کلیوی ب.ام.و کاملأ نمایان باشد.
پنج شنبه, 06 تیر 1398 ساعت 09:58

کیا XCeed در پی تسخیر بازار کراس اوورها

پس از معرفی نسل جدید هاچبک Ceed و پیرو آن، استیشن ProCeed حالا نوبت به سومین عضو از این خانواده می رسد که چیزی نیست جز کراس اوور XCeed. این کراس اوور جدید در جایگاهی بین Stonic و اسپورتیج قرار می گیرد تا خانواده کراس اوورهای این برند را بزرگتر کند. XCeed فقط از محور محرک جلو بهره می برد و سیستم چهار چرخ محرک برای آن در نظر گرفته نشده است.
روزی روزگاری فورد پوما، یکه تاز بازار کوپه های کوچک محور جلو بود تا اینکه نام آن به خاطره ها پیوست؛ البته تا به امروز! فورد، نام پوما را دوباره احیا کرده اما اینبار در کالبد یک کوپه کوچک محور جلو، بلکه در کالبد یک کراس اوور کوچک جذاب و توامند با کوهی از تجهیزات و آپشن ها!
پس از مدت ها آزمایش در نوربرگرینگ در زیر پوشش استتاری، پرچمدار جدید آئودی بالاخره رونمایی شد. SQ8 شاید به موتور دیزل مجهز باشد اما آمار و ارقام آن شما را حیرت زده می کند!
چندی بیشتر از معرفی M8 نمی گذرد که ب.ام.و با معرفی نسخه گرن کوپه از سری 8، این خانواده را پس از کوپه و کانورتیبل، کامل می کند. سری 8 گرن کوپه، طویل تر بوده و دو درب بیشتر دارد تا بتواند دو سرنشین را در کمال راحتی و آسایش جابجا کند.
چهارشنبه, 29 خرداد 1398 ساعت 09:49

نسل جدید پژو 2008 رونمایی شد

پس از موفقیت قابل توجه نسل جدید پژو 2008، این شاسی بلند فرانسوی وارد نسل دوم خود می شود و یکی از بداعت های پژو برای نسل دوم 2008، معرفی نیرومحرکه تمام الکتریکی برای آنست.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت