رندرینگ

یکشنبه, 10 شهریور 1398 ساعت 09:23

فورد موستانگ شاسی بلند در راه است!

فورد مدتی پیش اعلام کرده بود که نام های آیکونیک خود را مانند Mach1 و برونکو بار دیگر احیا می کند! فورد مدت ها پیش تیزری از کراس اوور الکتریکی Mach1 را منتشر کرد که اعلام کرده نسخه شاسی بلند موستانگ است و طراحی آن نیز مشابه به این سوپراسپرت خواهد بود.
شنبه, 26 مرداد 1398 ساعت 11:04

پاگانی هوآیرا زاگاتو؛ لطفأ!!!

پاگانی جزو معدود خودروسازانی است که خودروهایش هرگز قدیمی نمی شوند، حتی زوندا که ریشه در سال 1999 میلادی دارد، هنوز هم نسخه های خاص آن معرفی می شود. هوآیرا رودستر BC جدیدترین ساخته این برند می باشد. اما تصور کنید که زاگاتو، دستی به سر و روی هوآیرا بکشد و این خودرو خاص را حتی خاص تر هم بکند!
شنبه, 19 مرداد 1398 ساعت 09:35

سوپراسپرت کادیلاک برای سال 2021

این روزها بازار دو سبک از خودروها بسیار داغ است، شاسی بلندها و کراس اوورها برای عامه مردم و سوپراسپرت ها برای ثروتمندان. این روزها هر خودروسازی که می خواهد خودی نشان دهد، کارش را از یک سوپراسپرت گرانقیمت شروع می کند. تسلا در یک دهه پیش، لوتوس، پینین فارینا، و بسیاری از برندهای دیگر، کارشان را از یک سوپراسپرت کم نظیر شروع کرده اند.
پنج شنبه, 17 مرداد 1398 ساعت 10:18

مرسدس بنز EQS، نسخه الکتریکی S کلاس

مرسدس بنز اخیرأ آزمایش بر روی پروتوتایپی را آغاز کرده که گفته می شود نسخه الکتریکی سدان لوکس S کلاس است و احتمالأ با نام EQS شناخته خواهد شد. مرسدس بنز اعلام کرده که این پرچمدار الکتریکی طی سه سال آینده و تا سال 2022 راهی بازار خواهد شد.
شنبه, 12 مرداد 1398 ساعت 10:22

نسل جدید ب.ام.و M3 چه مشخصاتی دارد؟

بارها شایعه شده که نسل جدید ب.ام.و M3 دارای طراحی کاملأ متفاوتی به واسطه جلوپنجره اش خواهد بود. با توجه به تصاویر جاسوسی این مدل، از جلوپنجره بزرگتر و متفاوت تری با سایر تولیدات ب.ام.و را خواهد داشت که از ب.ام.و Vision Dynamic به عاریت گرفته خواهد شد و عمودی تر از جلوپنجره های رایج ب.ام.و خواهد بود. این جلوپنجره البته خشن تر و اسپرت تر از جلوپنجره های سری 7 و X7 بهره می برد.
مدتی پیش گوردون موری، طراح اسطوره ای مکلارن F1، اسکچی از نمای کنار سوپراسپرت جدید خود را منتشر کرد. حالا گرافیست ها بر اساس این اسکچ و سایر اطلاعات منتشر شده از این سوپراسپرت، آنرا به تصویر کشیده اند که البته بی شک طرح نهایی با این طرح بسیار متفاوت خواهد بود.
چهارشنبه, 02 مرداد 1398 ساعت 10:19

آیا آئودی RS7 این شکلی خواهد بود؟

شاید این روزها بازار شاسی بلندها داغ باشد اما هنوز هم نمی توانند جای بعضی از سدان ها را بگیرند. یکی از این سدان ها، RS7 است که هیچ جایگزینی نداشته، ندارد و نخواهد داشت. بازار سدان های فست بک اسپرت نیز این روزها بسیار داغ است و AMG GT، پورشه پانامرا، مرسدس بنز CLS و ب.ام.و M8 Gran Coupe رقبای RS7 هستند اما RS7 جایگاه ویژه ای دارد.
سه شنبه, 01 مرداد 1398 ساعت 10:08

کیا اسپورتج کوپه؟ آری یا خیر؟

این روزها، شاسی بلندها و کراس اوورها بازار خودرویی دنیا را تسخیر کرده اند و این موضوع بر همه آشکار است. حال محبوبیت در این کلاس، رفته رفته به سوی کراس اوور/کوپه ها سوق پیدا می کند. تا جایی که حتی پورشه هم نسخه کوپه کاین را راهی بازار کرده تا با X6 و GLE کوپه به رقابت بپردازد. از سوی دیگر رنو با معرفی، Alaskan، ارزانترین کوپه شاسی بلند دنیا را تولید کرده است و در اینجاست که کره عقب می افتد.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت