رندرینگ

 تویوتا اعلام کرده که برای اواسط 2020 قصد دارد فیس لیفت پیکاپ محبوب هایلوکس را معرفی کند و طراحان گرافیست دست بکار شده اند و با توجه به دانسته ها، ظاهر این پیکاپ را پیش بینی کرده اند.
پنج شنبه, 22 اسفند 1398 ساعت 14:50

لوکس ترین شاسی بلند زرهی دنیا

وقتی از شاسی بلندهای ضدگلوله و زرهی صحبت به میان می آید معمولأ یک نفربر نظامی بدون امکانات و تجهیزات رفاهی در ذهن تداعی می شود. در حال حاضر رضوانی تانک X یکی از لوکس ترین شاسی بلندهای ضدگلوله در دنیا بشمار می رود که با استقبال خوبی هم مواجه شده است. اما Milen Ivanov طراح خودرو روسی، یک شاسی بلند لوکس ضدگلوله با ظاهر و معماری متفاوتی را معرفی کرده است.
شنبه, 26 بهمن 1398 ساعت 12:26

بوگاتی رویاها!

شکی نیست که بوگاتی تا مدت ها، بی نظیر ترین خودروساز جهان بود و تمامی عناوین "ترین" را با خود به یدک می کشید. از گرانترین گرفته تا سریعترین و قویترین، تولیدات بوگاتی همیشه بی مانند بوده اند.
یک طراح خوش ذوق، یک مینی زیبا و الکتریکی را برای آینده طراحی کرده که مختص جوانان و تفریحات آبی و دریایی در نظر گرفته شده است. این مینی دو نفره از نیرومحرکه الکتریکی بهره می برد و با طراحی جذاب و خیره کننده اش حقیقتأ می توان آنرا زیباترین مینی تاریخ عنوان کرد.
دوشنبه, 13 آبان 1398 ساعت 09:42

اگر بوگاتی برای بتمن ماشین بسازد!

همیشه شخصیت های بتمن در فیلم های مختلفی که از این کاراکتر ساخته شده، سوار ماشین های غول پیکری می شوند که هیولاهای فنی هستند و توانمندی های بسیاری را دارند. حال فرض کنید که بوگاتی بخواهد خودرویی را با ویژگی های بتموبیل بسازد!
جمعه, 03 آبان 1398 ساعت 11:32

یوز وحشی جگوار برای آینده!

اگر جگوار C-Type و D-Type را با خودروهای مسابقه ای الکتریکی مدرن جگوار یعنی I-Pace eTrophy و I-Type4 ترکیب کنید، کانسپت Vision Gran Turismo خلق می شود!
یکشنبه, 10 شهریور 1398 ساعت 09:23

فورد موستانگ شاسی بلند در راه است!

فورد مدتی پیش اعلام کرده بود که نام های آیکونیک خود را مانند Mach1 و برونکو بار دیگر احیا می کند! فورد مدت ها پیش تیزری از کراس اوور الکتریکی Mach1 را منتشر کرد که اعلام کرده نسخه شاسی بلند موستانگ است و طراحی آن نیز مشابه به این سوپراسپرت خواهد بود.
شنبه, 26 مرداد 1398 ساعت 11:04

پاگانی هوآیرا زاگاتو؛ لطفأ!!!

پاگانی جزو معدود خودروسازانی است که خودروهایش هرگز قدیمی نمی شوند، حتی زوندا که ریشه در سال 1999 میلادی دارد، هنوز هم نسخه های خاص آن معرفی می شود. هوآیرا رودستر BC جدیدترین ساخته این برند می باشد. اما تصور کنید که زاگاتو، دستی به سر و روی هوآیرا بکشد و این خودرو خاص را حتی خاص تر هم بکند!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت