سودآوری 11 میلیون دلاری مجریان اسبق تاپ گیر برای برنامه گرندتور

نوشته شده توسط  پنج شنبه, 29 تیر 1396 ساعت 10:48

بدون شک جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز را باید از سرشناس ترین افراد رسانه ها در طول تاریخ نام برد. این سه پس از خروج از تاپ گیر به آمازون و برنامه جدید گرندتور پیوستند. گرندتور علیرغم اینکه اولین فصل خود را تجربه می کرد، توانست از موفقیت نسبی برخوردار شود و برای کمپانی W. Chump and Sons سود قابل توجه 11 میلیون دلاری را به ارمغان آورد. این رقم در فاصله بین نوامبر 2015 تا پایان 2016 حاصل شد. 
البته که این رقم، پس از کسر مالیات، به 8.7 میلیون دلار کاهش یافت که بازهم برای اولین فصل از برنامه ای تازه ساز، رقم قابل ملاحظه ای است. بی شک نباید تأثیر پخش از طریق آمازون پرایم را در این سودآوری، بی تأثیر دانست. اما سؤال در اینجاست که فصل دوم گرند تور چقدر می تواند نسبت به فصل اول بهتر شود؟ یکی از بزرگترین ضعف های فصل اول، حضور راننده آزمایشی با عنوان The American بود که تقریبأ نارضایتی تمام بینندگان را به دنبال داشته است.

از سوی دیگر، تاپ گیر هم پس از اخراج کریس اِوانز و مجری گری مت لبلانک، کریس هریس و روری رید، دوران خوشی را سپری می کند و تقریبأ توانسته محبوبیت گذشته اش را باز پس بگیرد. شبکه BBC برای اینکه از قافله عقب نیفتد و به گرند تور مجال بروز ندهد، بار دیگر تاپ گیر آمریکا را با مجری گری چهره های مشهور آمریکایی به زودی از BBC آمریکا پخش می کند. علاوه بر این، سه مجری اسبق تاپ گیر آمریکا با نام های تنر فاست، آدام فرارا و راتلج وود، در حال ساخت و تولید برنامه مخصوص خودشان هستند. با وجود تمامی این برنامه های متنوع، جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند، جایگاه مخصوص خود را دارند و هرکجا که باشند، بی شک بینندگان بسیاری را با خود به همراه خواهند داشت. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سودآوری 11 میلیون دلاری مجریان اسبق تاپ گیر برای برنامه گرندتور

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت