رسانه

شنبه, 04 خرداد 1398 ساعت 11:03

فیلم سینمایی فورد در برابر فراری

«فورد علیه فراری» با بازی کریستین بیل و مت دیمون، بی شک فیلمی خواهد بود که همه خودروبازها منتظر آن هستیم. این فیلم که هنوز نیامده، عنوان یکی از بهترین فیلم های موتوراسپرت در طول تاریخ را از آن خود کرده، داستان 50 سال پیش و رقابت بین این دو برند را روایت می کند که فورد سخت کوشید تا با GT40 در مسابقات لمان، فراری را مغلوب کند!
بررسی اخیری که بر روی 1000 راننده انجام شده، حاکی از آنست که بازی های کامپیوتری، فیلم های سینمایی و سریال هایی با مضمون خودرویی بر روی رانندگی آنها تأثیر مستقیمی دارد. 40 درصد از آنها اذعان دارند که بازی های کامپیوتری باعث می شوند که رانندگی بد و غیر قانونی، جذاب و مهیج به نظر برسد.
سه شنبه, 13 آذر 1397 ساعت 20:16

آئودی e-tron GT در فیلم Avengers 4

آئودی e-tron GT هفته گذشته در لس آنجلس اتوشو غوغایی را برپا کرد و رقابت سدان های الکتریکی را طی چند سال آینده جذابتر می کند.
تاپ گیر پس از سه مجری جرمی، ریچارد و جیمز، کشمکش و بالا و پایین های متعددی را تجربه کرد تا اینکه کریس هریس، مت لبلانک و روری رید را به عنوان مجریان اصلی خود برگزید. با این سه مجری، جانی تازه در این برنامه محبوب خودرویی دمیده شد اما گویی پس از انصراف مت لبلانک از مجری گری تاپ گیر از دو فصل دیگر، بار دیگر گروه بی بی سی، اعضای جدیدی را برای این برنامه در نظر گرفته و قصد دارد پَدی مک گینس و اندرو فلینت آف را جایگزین مت لبلانک و روری رید کند.
شنبه, 13 مرداد 1397 ساعت 19:12

آغاز به کار فصل جدید دنده پنج

اگر اهل برنامه های مستند خودرویی همچون تاپ گیر و گرندتور باشید، بی شک برنامه دنده پنج (Fifth Gear) را هم می شناسید. دنده پنج، تا پیش از جدا شدن جرمی کلارکسون و تیمش از تاپ گیر و پیوستن به گرندتور، اصلی ترین رقیب تاپ گیر بود.
بدون شک جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز را باید از سرشناس ترین افراد رسانه ها در طول تاریخ نام برد. این سه پس از خروج از تاپ گیر به آمازون و برنامه جدید گرندتور پیوستند. گرندتور علیرغم اینکه اولین فصل خود را تجربه می کرد، توانست از موفقیت نسبی برخوردار شود و برای کمپانی W. Chump and Sons سود قابل توجه 11 میلیون دلاری را به ارمغان آورد. این رقم در فاصله بین نوامبر 2015 تا پایان 2016 حاصل شد. البته که این رقم، پس از کسر مالیات، به 8.7 میلیون دلار کاهش یافت که بازهم برای اولین فصل از…

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت