حراج

دوشنبه, 28 مرداد 1398 ساعت 10:05

سوتی بزرگ در حراج پورشه Type 64

مدت ها بود که متقاضیان و طرفداران Type 64 به عنوان یکی از اولین پورشه های ساخته شده در تاریخ این برند، منتظر حراج شدن آن بودند تا اینکه دیروز این خودرو زیر چوب حراج رفت. اما حراجی Sotheby که میزبانی پورشه Type 64 را بر عهده داشت، یک سوتی بزرگ را منجر شد که باعث شد همه حضار با "هو" کردن و ترک کردن جلسه حراجی باعث شدند تا این پورشه تاریخی به فروش نرسد و یک بازخورد منفی را هم برای Sotheby در بر داشت.
شاید به تازگی شاهد رونمایی پاگانی هوآیرا رودستر BC به قیمت 3.5 میلیون دلار با تولید محدود به 40 دستگاه بوده ایم اما حقیقتأ هوآیرا BC رودستر در برابر این زوندا منحصر به فرد، حرفی برای گفتن ندارد.
اگر به دنبال یک خودرو خاص و منحصر به فرد برای کلکسیون خود هستید، بوگاتی و کونیگزگ و پاگانی را فراموش کنید و به سراغ پورشه Type 64 سال 1939 بروید که قدیمی ترین خودرویی است که برند معظم پورشه را به یدک می کشد و از همه مهمتر، خودرو شخصی فردیناند و فری پورشه بوده است.
دوشنبه, 24 ارديبهشت 1397 ساعت 11:53

خودرو فرمول 1 آیرتون سنا رکورد زد!

سال 1993، یکی از بهترین سالهای فعالیت Ayrton Senna یکی از بهترین رانندگان فرمول 1 تاریخ موتوراسپرت بود و توانست 5 عنوان قهرمانی را کسب کند. در همان سال و در پیست Donington Park بود که جایگاه سِنا در خط شروع مسابقه به جایگاه پنجم سقوط می کند اما تا خط پایان، با پیشی گرفتن از رقیب عصر خود یعنی Alain Prost، به جایگاه اول دست پیدا می کند، آنهم در باران.
چندی پیش لامبورگینی با ساخت یک دستگاه هوارکان منحصر به فرد با تزیینات طلایی رنگ، آنرا در اختیار پاپ فرانسیس قرار داد تا امضا شود. پیش بینی می شد که این هوراکان مقدس، با قیمتی بین 300 تا 400 هزار دلار در حراج به فورش برسد.
فراری لافراری نسخه Aperta، دویست و دهمین دستگاه تولیدی از این نسخه بوده که با قیمت حیرت انگیز 9.98 میلیون دلار به فروش رسید. این رفم در حدود 3 میلیون دلار بیشتر از آخرین لافراری کوپه فروخته شده با قیمت 7 میلیون دلار بود.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت