تیونینگ

منصوری بار دیگر شگفتی آفرید و اینبار، به تیونینگ و استفاده از فیبر کربن و تقویت موتور بسنده نکرده و چهره جدیدی را به لامبورگینی آونتادور SVJ هدیه داده است.
شنبه, 18 آبان 1398 ساعت 09:13

دوج چارجر 1500 اسب بخاری!!!

تیونر آمریکایی SpeedKore همیشه با خودروهای ماسل نیرومند، همه را شگفت زده کرده و اینبار هم با تیونینگ یک دستگاه دوج چارجر، دنیا را به خود خیره کرده است.
یکی از جواهر نمایشگاه تیونینگ SEMA امسال، چیزی نبود جز یک موستانگ 900 اسب بخاری که کمی عجیب به نظر می رسید. این موستانگ درحالیکه از نیرومحرکه الکتریکی بهره می برد، به گیربکس شش سرعته دستی تجهیز شده است.
چهارشنبه, 30 مرداد 1398 ساعت 09:56

جیپ رویایی جیپ بازا!!!

اگر می خواهید جیپ رنگلر شما بیشتر جلب توجه کند و به چشم بیاید، بهتر از کیت Oracle را برای آن سفارش دهید که با چراغها و جلوپنجره کاملأ متفاوت، کاراکتر جدیدی را به این خودرو می بخشد.
منصوری همیشه باعث شگفتی می شود و خودروهایی را تیونینگ می کند که برای بسیاری حتی صحبت راجع به آنهم ترسناک است. منصوری در نمایشگاه ژنو 2019 در کنار تیونینگ لامبورگینی اوروس و رولزرویس کولینان، از یک نسخه خاص و منحصر به فرد از بوکاتی شیرون با نام Centuria رونمایی کرد.
بنتلی همیشه خاص ترین خودروهای دنیا را تولید کرده است و در حال حاضر هم کانتیننتال جی تی، مولسان، فلایینگ اسپر و شاسی بلند بنتایگا، جزو خاص ترین ها در کلاس خودشان هستند. اما برای آنهایی که به دنبال یک خودرو خاص تر هستند، بنتلی برایشان خودرو ویژه ای را آماده کرده است.
پنج شنبه, 09 خرداد 1398 ساعت 10:38

وانت 1000 اسب بخاری جیپ

گروه خودروسازی فیات کرایسلر به خودی خود، قصدی را برای ساخت نسخه Hellcat جیپ گلادیاتور ندارد. در اینجاست که هنسی دست به کار شده و این وانت را نه با 707 اسب بخار قدرت نیرومحرکه Hellcat بلکه با یک هزار اسب بخار نیرو معرفی کرده است.
پنج شنبه, 01 فروردين 1398 ساعت 11:28

اژدهای پاگانی وارد می شود!

مدت ها بود که یک دستگاه پاگانی هوآیرا مرموز در حال سپری کردن مراحل آزمایش بود و حالا دیگر می دانیم که داستان این هوآیرا مرموز از چه قرار است.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت