تکنولوژی

گوگل مپ قابلیت های جدیدی را اضافه کرده که کاربران می توانند تصادفات، دوربین های سرعت و نواحی کاهش سرعت را گزارش دهند.
چهارشنبه, 20 شهریور 1398 ساعت 09:59

تسلا پیشرفته ترین باتری های دنیا را می سازد!

محقق فناوری باتری ها در تسلا به نام Jeff Dahn، چندی پیش ادعا کرده بود که به زودی، تکنولوژی های پیشرفته باتری ها، خودروهای الکتریکی را متحول می کند تا جایی که در عرض چند سال به سرعت موتورهای درونسوز به دست فراموشی سپرده می شوند. جدیدأ خبرهایی شنیده می شود مبنی بر اینکه تسلا قصد دارد خودش باتری های خودروهای الکتریکی اش را تولید کند. به زودی شاهد ساخت پیشرفته ترین باتری های دنیا توسط تسلا خواهیم بود تا این برند خودروسازی، بازار باتری ها را در سراسر دنیا نیز به تسخیر خود در بیاورد. تا به امروز هم…
سه شنبه, 05 شهریور 1398 ساعت 10:20

سونی هم خودروساز شد!!!

طی سالهای اخیر، تعدادی از غول های تکنولوژی از جمله گوگل، وارد عرصه اتومبیل های خودران شده اند و حالا، غول تکنولوژی ژاپن، یعنی سونی با همکاری یاماها، اقدام به ساخت یک کارت خودران به نام SC-1 کرده است.
آئودی در ژنو اتوشو 2019 در شاسی بلند کامپکت Q4 etron رونمایی کرد و قول داده که این مدل از ویژگی های جالب توجهی بهره می برد. تمرکز آئودی بیشتر بر روی تکنولوژی نورپردازی این مدل بوده و حالا اذعان دارد که نسخه تولیدی Q4 etron دارای 25 حالت مختلف برای چراغهای جلو و عقب است و هر مالک می تواند چراغهای خودرو خود را به طرح متفاوتی از Q4 etron دیگری تنظیم کند.
سه شنبه, 22 مرداد 1398 ساعت 10:21

اولین خودرو پرنده ساخت ترکیه!!!

یک تولیدکننده ترکیه ای، اولین خودرو پرنده ملی طراحی و ساخت این کشور را طراحی کرده و در نمایشگاه تکنولوژی های هوافضا در استانبول به نمایش در می آید.
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 10:55

سفینه فضایی لکسوس

اگر پیگیر مشاهده فیلم Men in Black: International هستید قطعأ با خودروهای جالب توجهی روبرو خواهید شد. علاوه بر رضوانی تانک، شاهد لکسوس RC F در این فیلم خواهید بود.
سه شنبه, 21 خرداد 1398 ساعت 11:20

تایرهای بدون باد از سال 2024

نسل جدید تایرهای بدون باد، سالهاست که در حال توسعه و تکمیل هستند و اینطور که به نظر می رسد، جنرال موتورز با همکاری میشلین، قصد دارد تا این تایرها را بالاخره در سال 2024 بر روی خودروهای تولیدی استفاده کند.
در ماه نوامبر 2018، کمپانی ZF آلمان اعلام کرده بود که در حال کار بر روی ایربگ بدنه برای افزایش ایمنی است. از آن زمان، این کمپانی در حال بررسی و آزمایش این تکنولوژی بوده و اولین ثمره آنرا منتشر کرده است.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت