اقتصادی

چند روزی است که نه تنها وارد سال جدید میلادی بلکه وارد دهه جدید میلادی شده ایم و خودروسازان گزارشات فروش و مالی خود را از سال گذشته و دهه گذشته کم کم منتشر می کنند. در این میان فولکس واگن با رشد فروش 2.6 درصدی، بر لبه تیغ است و در میان انبوهی از مدل هایی که دارد، یک رکورد جالب را به ثبت رسانده است: فروش دو دستگاه از CC و هفت دستگاه توآرگ در یک ماه!!!
پس از رونمایی از تسلا سایبرتراک علیرغم شکسته شدن شیشه های ضدضربه ای که داشت و اجرایی که طبق برنامه ریزی پیش نرفت، سهام تسلا به صورت روزافزونی در حال افزایش است تا جایی که ارزش هر سهم از این کمپانی به 425 دلار رسیده است.
مرسدس بنز تولید 500 هزار اُمین دستگاه مرسدس بنز S کلاس نسل جدید را که از سال 2013 در بازار حضور دارد جشن گرفت. این امر بدان معناست که مرسدس بنز از معرفی مدل 220 در سال 1951 تا به امروز، حدود چهار میلیون دستگاه از لوکس ترین مدل خود را به فروش رسانده است.
تنها چند روز پس از تاریخ سازی بوگاتی برای شکستن رکورد سرعت 490 کیلومتر بر ساعت، بوگاتی رسمأ در مصاحبه ای با بلومبرگ اعلام کرد که به دنبال سرمایه گذار برای تولید یک مدل چهار نفره با "قابلیت های آفرود اندک" می باشد.
شنبه, 23 شهریور 1398 ساعت 10:46

پورشه 911 سود ده ترین خودرو دنیا!

شاید این روزها شاسی بلندها و کراس اوورها سودآور باشند اما حقیقت امر چیز دیگری است. به گزارش بلومبرگ، پورشه 911 جدید (992) از هر خودرو دیگر سود آور تر می باشد. این رسانه گزارش می دهد که پورشه 911، 30 درصد از سود پورشه را تشکیل می دهد درحالیکه فقط 11 درصد از فروش کل پورشه را به خودش اختصاص داده است!
سیسیلیا مالمستروم، کمیسیونر تجاری اروپا طی بیانیه‌ای نسبت به اقدام واشنگتن برای اعمال تعرفه بر خودروهای وارداتی از اروپا هشدار داد و تصریح کرد: «در صورتی که دونالد ترامپ تهدید خود علیه صنعت خودروی اروپا را اجرایی کند، اتحادیه‌اروپا در نظر دارد تا با اعمال تعرفه‌های تجاری بر ۴۰ میلیارد دلار از کالاهای وارداتی از آمریکا، این اقدام را تلافی کند.» او در ادامه به تشریح موضع کنونی اتحادیه اروپا پرداخت و تاکید کرد: «ما هیچ‌گونه تجارت کنترل شده و اعمال محدودیت‌های داوطلبانه را نمی‌پذیریم و اگر قرار باشد تعرفه‌های تجاری علیه خودروسازی اروپا اعمال شوند، ما نیز فهرستی آماده…
شنبه, 01 تیر 1398 ساعت 10:28

فروش تسلا از پورشه بیشتر شد!

تسلا به لطف تولید سدان کامپکت مدل 3 توانسته فروش خود را بطور قابل ملاحظه ای افزایش دهد. تسلا مدل 3، در کالیفرنیا در طول پنج ماه نخست سال جاری، توانست سومین خودرو پرفروش شود و در بازار غرب اروپا هم تا به اینجای سال توانسته از پورشه پیشی بگیرد.
سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398 ساعت 15:31

فورد 7 هزار نیروی خود را تعدیل می کند!!!

فورد هم مانند بسیاری دیگر از خودروسازان از جمله تسلا، دست به تعدیل نیروی انسانی زده تا هزینه های خود را در سراسر دنیا بطور چشمگیری کاهش دهد. جیم هَکِت، رییس هیئت مدیره فوردطی بیانیه ای رسمی، اعلام کرده که در همین راستا، تعداد هفت هزار نفر از کارگران خود را در سراسر دنیا تعدیل می کند که این رقم یعنی 10 درصد از کل کارگران این برند!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت