آینده

چهارشنبه, 12 تیر 1398 ساعت 10:59

موتوراسپرت در آینده

آیا موتوراسپرت در آینده بر فراز آسمان ها برگزار می شود؟ از نظر خالقین Airspeeder چنین است. آنها وسیله نقلیه هوایی رادیکالی را طراحی کرده اند و ساخته اند که در فستیوال سرعت گودوود رونمایی خواهد شد. Airspeeder اولین اوکتاکوپتر سرنشین دار دنیاست. سازنده از پیشرفته ترین و جدیدترین تکنولوژی های موتوراسپرت در این وسیله خلاقانه استفاده کرده و امیدوار است که بتواند سبک جدیدی از مسابقات را برگزار کند. Airspeeder توسط استارت آپ استرالیایی به نام Alauda Racing ایده پردازی شده و با نسبت قدرت به وزنی بهتر از یک F-18 می تواند تا 200 کیلومتر بر ساعت سرعت…
پروتوتایپ اتومبیل خورشیدی Lightyear One امروز در مراسمی رونمایی شد و سازنده مدعی است که در سال 2021، آنرا به تولید انبوه می رساند. این سدان فست بک آیرودینامیک همچون یک اتومبیل عادی دارای ظرفیت پنج سرنشین در کابین است اما سطح روی کاپوت و سقف آن بطور کلی با صفحات خورشیدی فوتوولتائیک پوشیده شده است.
این روزها رقابت خودروسازان بزرگ بر سر سامانه های الکتریکی است و کارگاه ها و استارت آپ ها هم عمدتأ بر سر سامانه های خودران با یکدیگر به رقابت می پردازند و حالا نوبت کمپانی بوش است تا در این بستر عرض اندام کند.
جمعه, 27 مهر 1397 ساعت 23:06

تاکسی های پرنده در سنگاپور

استارت آپ آلمانی Volocopter یکی از فعال ترین کمپانی های حال حاضر دنیا در زمینه طراحی و ساخت تاکسی های پرنده است که با ظاهر هلیکوپتر مانندش از 18 روتور و نیرومحرکه الکتریکی بهره می برد. Volocopter مراحل آزمایش را در دبی و اخیرأ در ایالت متحده پشت سر می گذارد و قرار است که سال آینده هم بعضی از آزمایشات اش را در سنگاپور آغاز کند.
جمعه, 30 شهریور 1397 ساعت 23:10

وسیله نقلیه انفرادی ب.ام.و

این روزها کارخانجات خودروسازان بسیار وسیع و گسترده شده و کارمندان و مهندسین نیازمند وسیله نقلیه ای همچون Segway برای جابجایی در داخل کارخانه هستند. طبق تحقیقات ب.ام.و، برخی از کارکنان کارخانجات این برند، روزی 12 کیلومتر را در محیط کارخانه پیاده رفت و آمد می کنند. بنابراین ب.ام.و یک وسیله نقلیه شخصی را برای کارمندانش طراحی کرده و ساخته تا برای جابجایی در کارخانه بتوانند از آن استفاده کنند.
چهارشنبه, 28 شهریور 1397 ساعت 02:02

برنامه مهیج چهار سال آینده فراری

از شاسی بلند فراری تا موتورهای هیبریدی، فراری در حال ایجاد تغییراتی بنیادین در برند خودش است. به هنگام رونمایی از فراری Monza SP1 و Monza SP2، فراری از برنامه چهار ساله خود تا سال 2022 نیز رونمایی کرد.
چهارشنبه, 27 تیر 1397 ساعت 12:50

هواپیمای شخصی آینده از رولزرویس

واژه VTOL مخفف عبارت وسایل نقلیه عمود پرواز است که بسیاری بر این عقیده اند که آینده حمل و نقل در کلان شهرها، در تسخیر VTOLها خواهد بود.
سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 10:49

هوندا سایبری برای سال 2088

طبیعتأ این خودرو مسابقه ای هرگز رنگ و روی واقعیت را به خود نمی بیند اما تعریف طراح آن از خودروهای مسابقه ای آینده، جالب و کاملأ متفاوت است. طراح این اعجوبه با نام فردریک لو شیلور در ابتدا خودروهای مسابقه ای در سال 2088 را تصور نمود. او در نظر دارد که پیست های آینده حدود ده متر از سط زمین فاصله دارند و به ساختمان ها متصل هستند. همچنین او این جاده ها را شفاف در نظر گرفته است تا آنهایی که بر روی سطح زمین مستقر هستند بتوانند مسابقه مهیج را از زیر پیست ببینند.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت