اخبار کلی

بهرام پارسایی، ​سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: "عزل و بازداشت مدیرعامل ایران‌خودرو شروع خوبی است. مردم منتظرند در ادامه، همه رانت‌خواران پیدا و پنهان ‎مافیای حودرو که سالیان دراز، ارابه‌های مرگ و زنده‌سوزی شهروندان را به بهاى خون مردم روانه بازار کردند در هر جایگاهی هستند، پای میز محاکمه آورده شوند." دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک
"آمبولانس‌ خصوصی"؛ مامنی‌ برای برخی مسافران خاص؛ از هنرپیشه معروف گرفته تا معلم خصوصیِ کنکور؛ راهکاری برای گذر از ترافیکِ پایتخت و خطوط ویژه. طبق بند پنجم ماده سه آیین‌نامه آمبولانس‌های خصوصی، خروج آمبولانس از مراکز خدمات آمبولانس خصوصی و تردد در سطح شهر باید بر اساس ماموریت حمل بیمار و با داشتن برگه ماموریت با زمان مشخص باشد و استفاده از آمبولانس در سایر موارد غیر موجه، ممنوع است. این درحالیست که گویا پولِ قشری خاص به مذاق بخشی از گردانندگان آمبولانس‌های خصوصی خوش آمده و آمبولانس‌های خصوصی خوردرو شخصی برخی از سلبریتی‌ها، معلمین خصوصی و ... شده‌اند.
دوشنبه, 28 مرداد 1398 ساعت 10:05

سوتی بزرگ در حراج پورشه Type 64

مدت ها بود که متقاضیان و طرفداران Type 64 به عنوان یکی از اولین پورشه های ساخته شده در تاریخ این برند، منتظر حراج شدن آن بودند تا اینکه دیروز این خودرو زیر چوب حراج رفت. اما حراجی Sotheby که میزبانی پورشه Type 64 را بر عهده داشت، یک سوتی بزرگ را منجر شد که باعث شد همه حضار با "هو" کردن و ترک کردن جلسه حراجی باعث شدند تا این پورشه تاریخی به فروش نرسد و یک بازخورد منفی را هم برای Sotheby در بر داشت.
وقتی که قرار است خریداری 3.2 میلیون دلار را بابت آستون مارتین Valkyrie یا 1.1 میلیون دلار را بابت آستون مارتین Valhala بپردازد، بی شک یک گاراژ اختصاصی و درخور خودروهای چند میلیون دلاری اش را هم می خواهد.
سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد:‌ بر اساس آمارهای موجود، بیشترین آمار جانباختگان حوادث رانندگی هر سال مربوط به شهریور ماه است به نحوی که در ۱۰ سال گذشته ۱۹ هزار و ۹۹۲ نفر تنها در ماه شهریور جان خود را از دست داده اند. با توجه به افزایش حجم سفرها در آخرین ماه فصل تابستان و بالا رفتن میزان تردد در جاده های کشور، آمار حوادث رانندگی و فوتی های ناشی از آن نیز در این ماه افزایش می یابد، آنچنان که در ماه‌های شهریور 10 سال گذشته (1388 تا 1397) 19 هزار و 992 نفر در حوادث رانندگی …
شنبه, 26 مرداد 1398 ساعت 11:04

پاگانی هوآیرا زاگاتو؛ لطفأ!!!

پاگانی جزو معدود خودروسازانی است که خودروهایش هرگز قدیمی نمی شوند، حتی زوندا که ریشه در سال 1999 میلادی دارد، هنوز هم نسخه های خاص آن معرفی می شود. هوآیرا رودستر BC جدیدترین ساخته این برند می باشد. اما تصور کنید که زاگاتو، دستی به سر و روی هوآیرا بکشد و این خودرو خاص را حتی خاص تر هم بکند!
در سال 1969، دوج نسخه خاص دایتونا را بر پایه چارجر با دماغه گوه ای و باله ثابت عقب تولید کرد که همواره یکی از محصولات آیکونیک در طیف تولیدات این برند باقی مانده است. حالا به مناسبت پنجاهمین سالگرد این مدل، دوج یک نسخه خاص از چارجر را در تعداد محدود تولید می کند تا این مدل جاودانه را گرامی دارد. البته این مدل خاص نام بلند بالایی دارد: Charger SRT Hellcat Widebody Daytona 50th Anniversary Edition که در تعداد محدود به 5.1 دستگاه تولید می شود.
پنج شنبه, 24 مرداد 1398 ساعت 09:40

بوگاتی Centodieci، برای بزرگداشت EB110

بوگاتی طی چند روز پیش، تیزری از یک سوپراسپرت جدید را منتشر کرده که برای بزرگداشت ابرخودرو EB110 طراحی شده و پیش از رونمایی رسمی در Pebble Beach، ساعاتی پیش این بوگاتی جدید رونمایی شد.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت