کتاب 4 میلیارد تومانی بنتلی!!!

نوشته شده توسط  شنبه, 28 ارديبهشت 1398 ساعت 10:28

طبیغتأ اگر شما مالک یک بنتلی باشید، ثروتمند هستید. این برند لوکس ساز بریتانیایی به مناسبت یکصدمین سالگرد تأسیس، یک کتاب ارزشمند را چاپ کرده که خودش به تنهایی به اندازه یک بنتلی می ارزد!

این کتاب بزرگ و سنگین، فقط 30 کیلوگرم وزن دارد و از 800 صفحه بهره می برد. در این کتاب، تصاویر دیده نشده از بنتلی و ناگفته های این برند به چاپ رسیده است. 

این کتاب در سه نسخه منحصر به فرد تولید محدود به چاپ می رسد. نسخه Centenary Opus از یک قاب ساخته شده از فلز پرداخت شده به شکل تاج بهره می برد که مشابه آنرا در جلو داشبورد خودروهای بنتلی می توان مشاهده نمود. این نسخه با جلد چرمی که به انتخاب مشتری در سه رنگ قابل چاپ است در تعداد محدود به 500 نسخه به چاپ می رسد. نسخه Mulliner با چاپ محدود به یکصد نسخه، با جلد چرمی قابل سفارش در 17 رنگ مختلف و یک قاب آلومینیومی پرداخت شده، قابل خریداری است. در داخل قاب نسخه Mulliner، یک تکه از لاستیک بنتلی Speed 8 که عنوان قهرمانی مسابقات استقامت لمان را در سال 2003 کسب کرد، وجود دارد.

اما گرانترین نسخه از این کتاب که در تعداد محدود به 7 نسخه به چاپ می رسد، Carat نام دارد که به قطعات الماس مزین شده و این نسخه، 260 هزار دلار (معادل 3 میلیارد و 835 میلیون با ارز تاریخ 98.02.28) قیمت دارد که خودش به تنهایی به اندازه یک بنتلی می ارزد!

خریداران هر یک از این سه کتاب، یک تور رایگان از کارخانه تولید خودروهای بنتلی را نیز دریافت می کنند که با اقامت رایگان یک شبه در هتل 5 ستاره Hotel Cafe Royal در لندن همراه است. 

روی جلد نسخه Centenary و Mulliner یک صفحه دوخته شده به سلیقه مشتری وجود دارد که بر روی آن، تصویر مشتری و یا تصویر مشتری همراه با خودرو بنتلی اش و یا هر تصویر دیگری که وی سفارش دهد به چاپ می رسد. 

 

 

 

دانلود مجله های خودرویی با قیمتی ارزانتر از کیوسک

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتاب 4 میلیارد تومانی بنتلی!!!

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت