ژنو اتوشو 2019

وقتی منصوری، خودروهای گرانقیمت و سوپراسپرت هایی نظیر بوگاتی شیرون و رولزرویس کولینان را تیونینگ می کند، از آن انتظار نمی رود که به سمت خودرو کوچک و ارزان قیمتی مثل اسمارت برود اما منصوری حتی به اسمارت هم رحم نکرده است!
جمعه, 17 اسفند 1397 ساعت 10:46

منصوری لامبورگینی اوروس

 لامبورگینی به خودی خود، خشن و عصبانی به نظر می رسد اما برای منصوری چنین نبوده و با طراحی یک کیت خارق العاده و منحصر به فرد برای اوروس، آنرا Venatus نامگذاری کرده و حتی خشن تر هم جلوه می دهد.
پنج شنبه, 16 اسفند 1397 ساعت 13:55

بوگاتی شیرون با تیونینگ منصوری

منصوری همیشه با تیونینگ های خاص و منحصر به فردش، ژنو اتوشو را بمباران می کند و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. وقتی صحبت از تیونینگ خودروهایی نظیر مکلارن و بنتلی و لامبورگینی به میان می آید، افزودن یک کیت بدنه و تقویت موتور معقول به نظر می آید اما شاید هرگز به فکرتان نرسد که چگونه می توان یک بوگاتی شیرون را تیونینگ کرد ولی به ذهن منصوری می رسد.
سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 18:16

آئودی Q4 e-tron

آئودی طبق قولی که داده بود، در ژنو از دومین شاسی بلند تمام الکتریکی خود با نام Q4 etron رونمایی کرد که در سال 2020 یا 2021 راهی بازار می شود.
سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 16:56

کوئنیگزگ Jesko، جانشین آگرا RS

جانشین آگرا RS با نام Jesko از کونیگزگ سوئدی رونمایی شد. Jesko نام پدر بنیانگذار کونیگزگ یعنی کریستین فون کونیگزگ است. این ابرخودرو 1600 اسب بخاری، آمده تا راه موفقیت آمیز آگرا RS را ادامه دهد.
سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 16:25

AM-RB 003، برادر اهلی تر آستون مارتین Valkyrie

آستون مارتین با معرفی AM-RB 001 که بعدها Valkyrie نام گرفت توانست نظر بسیاری را به خود جلب کند. و حالا نسخه بعدی از سری ابرخودروهای خود را با کد AM-RB 003 رونمایی می کند که برادر اهلی تر Valkyrie است.
سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 16:05

Tonale، شاسی بلند الکتریکی آلفارومئو

آلفارومئو به ندرت یک رونمایی جدید دارد و فاصله بین رونمایی های آنهم زیاد است بنابراین وقتی یک آلفارومئو جدید را می بینیم، هیجان زده می شویم. در ژنو اتوشو سال جاری، آلفارومئو از کراس اووری به نام Tonale رونمایی کرد که آینده خودروهای الکتریکی این برند را به تصویر می کشد و فعلأ کانسپتی بیش نیست.
سه شنبه, 14 اسفند 1397 ساعت 15:46

شاسی بلند لوکس آستون مارتین Lagonda

این روزها شاسی بلندها در حال جولان دادن در بازار خودرو هستند و کار به جای رسیده که حتی خودروسازانی هم که بعید به نظر می رسید، حالا شاسی بلندی را در طیف محصولات خود دارند. پورشه، رولزرویس، بنتلی، لامبورگینی و مزراتی، از جمله این خودروسازان هستند. و حالا، بخش لوکس ساز آستون مارتین با نام Lagonda قصد دارد در بخش شاسی بلندهای سوپرلوکس بازار، با رولزرویس کولینان و بنتلی بنتایگا به رقابت بپردازد.

درباره ما

اولین و تنها مرجع رسمی فروش PDF نشریات مجله ماشین، نوآور، تخت گاز، سرعت، پایش خودروها و گزارش بازار

تلفن تماس: 98 84 658 0937

پست الکترونیکی: [email protected]

مشترک شوید

logo-samandehi

کلیه حقوق این وب سایت برای مجله خودرو محفوظ میباشد

طراحی سایت توسط نونگار پردازش

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت